Zamknij

Minister sprawiedliwości przyjechał do Torunia. Przed wyborami poparł byłego katechetę!

14:13, 06.10.2019 | AJ
Skomentuj Foto. Archiwum
REKLAMA

Zbigniew Ziobro przyjechał do Torunia. Udzielił poparcia...

W niedzielę do Torunia przyjechał Zbigniew Ziobro, minister sprawiedliwości oraz prokurator generalny. Minister pojawił się w towarzystwie Mariusza Kałużnego, którego poparł w wyborach do Sejmu. 

Pierwotnie Zbigniew Ziobro w Toruniu miał pojawić się już tydzień temu, jednak w ostatniej chwili przełożono jego wizytę. 

Zbigniew Ziobro zaczął od tego, że przyjechał do Torunia aby poprzeć Mariusza Kałużnego, który startuje do Sejmu z listy PiS z 8 miejsca.

Ufam, że ta ósemka będzie szczęśliwa dla kandydata Prawa i Sprawiedliwości. Do Torunia zawsze przyjeżdżam z przyjemnością bo to przepiękne miasto. Niemniej dla mnie ważne, tu się urodził mój ojciec i zawsze z sentymentem myślę o Toruniu, gdzie stacjonował też mój dziadek jako żołnierz zawodowy. Jestem tu dziś aby namawiać wszystkich aby udali się na te wybory i zagłosowali na listę dobrej zmiany. To ważne wybory, dlatego, że to one będą decydować o strategicznym kierunku rozwoju Polski - mówił Zbigniew Ziobro.

Minister sprawiedliwości poruszył też kwestię  tego co, przez cztery ostatnie lata PiS zrobił dla Polski i jej mieszkańców. Mówił o programie 500+, obniżeniu wieku emerytalnego. Dodał, że Polska gospodarką jest jedną z tych, które najlepiej rozwijają się w Europie. 

Zbigniew Ziobro mówił też o planach na przyszłość jeśli PiS wygra zbliżające się wybory. Mówił, że celem partii jest podniesie zarobków Polaków. Dodał, że bez tego Polska nie będzie się  rozwijać a z kraju będą wyjeżdżać kolejni rodacy. 

Minister sprawiedliwości skrytykował też środowiska LGBT, dodał, że ta mniejszość nie może narzucać innym swoich wartości. 

Następnie głos zabrał kandydat do Sejmu Mariusz Kałużny, który na wstępie podziękował za poparcie ministrowi sprawiedliwości i przedstawił swój program.

Polska uczciwa. Polska sprawiedliwa. Polska wolna od mafii paliwowych. Polska, która jest silna, ale też jest troskliwa o obywateli. W przyszłej kadencji Sejmu chciałbym pracować i wspierać Pana ministra, w reformach, których się w naszym kraju podjął. Platforma Obywatelska mówiła, że przyszłoroczny budżet to będzie katastrofa. Dziś wiemy, że nie będzie katastrofy. Wpływ na to miało wielu ministrów m.in. minister Ziobro, bo dzięki temu, że dzisiaj nie pozwalamy na to, że państwo oszukuje obywateli, że są mafie paliowe dzisiaj mamy przychody czyli dzisiaj nagradzana jest praca obywateli i te pieniądze wpływają bezpośrednio do budżetu -mówił Mariusz Kałużny.

Warto dodać, że wcześniej Mariuszowi Kałużnemu poparci udzielili m.in. europosłowie: Patryk Jaki oraz Beata Kempa.

Wybory parlamentarne odbędą się już za tydzień, w niedzielę 13 października.

[ALERT]1570363090139[/ALERT]

(AJ)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (8)

a co on na to?a co on na to?

4 4

Ofiara księdza pedofila spotkała się z prymasem. Padły ważne słowa
Mariusz Milewski przez dziewięć lat był gwałcony przez księdza pedofila Jarosława P. Gdy po wielu latach zdecydował się opowiedzieć o swojej krzywdzie przed sądem biskupim, został potraktowany jak osoba winna. Teraz Milewski spotkał się z prymasem Wojciechem Polakiem. Duchowny zapewnił o wsparciu dla wszystkich ofiar pedofilii w kościele. 14:45, 06.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Wiolka27Wiolka27

7 16

Niech się ten Kałużny zajmie swoją Chełmżą, łapy precz od Torunia. Nie zagłosuję na niego, po tym jak załatwił robotę temu łysemu kolesiowi co stoi często przy nim z transparentem. To ten co nielegalnie plakaty wieszał na ul. Mickiewicza. Każdy by chciał pracować w Wojewódzkim Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. To jest dobra zmiana? Nie idę na nich głosować. Wstyd! 15:17, 06.10.2019

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

Dom wariatowDom wariatow

1 3

Wstyd to czytać Twoje komentarze! 22:13, 06.10.2019


wwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww

6 7

zero namawia do głosowania na zero 16:02, 06.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

qqqqqqqq

6 20

ziebro ty się odwal od Torunia i w końcu wsadż za kraty zwykłego posła, chyba się boisz przesłuchać tą miernotę i oszusta 16:09, 06.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

rade darade da

5 21

Dziwne!, że Z.Ziobro przyjechał specjalnie do Torunia, aby poprzeć Teresę Piotrowską katechetkę z Bydgoszczy. 16:35, 06.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

ty, rade daty, rade da

2 3

masz mózg wyprany przez "dzieła" tutejszego ojca, nie dotarło do ciebie ,że T. Piotrowska nie startuje w wyborach? 20:27, 06.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

same sukcesy?same sukcesy?

6 4

PiS obiecał 100 tys. mieszkań. Nie powstało nawet 3 % z nich
Ludzie umierają na SOR-ach, na lekarza specjalistę czekamy latami
Prezes NIK robił interesy z sutenerami i unikał płacenia podatków
Sędziowie „dobrej zmiany” szczują na innych sędziów
W szkołach tłoczą się uczniowie z podwójnego rocznika, wielu kończy
lekcje wieczorem. Nauczyciele uciekają z powodu niskich płac 22:14, 06.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA