Gdy podczas półfinału „Tańca z Gwiazdami" Paulina Gałązka powiedziała publicznie, że jest osobą w spektrum autyzmu, wywołała falę zainteresowania i identyfikacji wśród widzów. W rozmowie z WP abcZdrowie aktorka opowiedziała o swojej diagnozie, codziennym życiu i tym, co chciałaby przekazać innym kobietom w spektrum, które jeszcze nie wiedzą, że nimi są.