Zamknij


POLITYKA PRYWATNOŚCI PORTALU ddtorun.pl

Korzystając z portalu ddtorun.pl czyli usług ( dalej Usług) VMEDIA Marcin Nowak, ul. Długa 10 D 87-800 Włocławek powierzasz nam swoje informacje. W ramach poszczególnych Usług zdarza się również, że informacje to powierzasz również naszym zaufanym partnerom (dalej„Zaufani Partnerzy”) czyli stronom trzecim, które istnieją w środowisku naszych Usług, z którymi współpracujemy bezpośrednio lub pośrednio, przede wszystkim w ramach zapewnienia Ci Usług na najwyższym poziomie, jak również w ramach działań marketingowych , w tym także klienci (dalej„Klienci”) czyli podmioty, którzy bezpośrednio lub pośrednio zlecają działania marketingowe (w tym np. wysłanie mailingu lub emisję reklamy na powierzchniach portalu)

Polityka prywatności służy jako pomoc w zrozumieniu, jakie dane zbieramy i w jakim celu oraz do czego je wykorzystujemy.

Administratorem danych jest firma VMEDIA Marcin Nowak, 87-800 Włocławek,
ul. Długa 10 D ( dalej VMEDIA) oraz Zaufani Partnerzy w tym Klienci stale współpracujący z firmą VMEDIA .

Dane osobowe są zbierane w ramach korzystania przez naszych Użytkowników z naszej strony internetowej wraz z funkcjonalnościami na niej udostępnianych ,w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszej stronie przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.

Przetwarzamy dane, które podajesz lub pozostawiasz w ramach korzystania z Usług portalu ddtorun.pl. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszej stronie internetowej do Twoich potrzeb i zainteresowań oraz wykonywanie różnych badań mających na celu polepszanie usług internetowych i dostosowywanie ich do potrzeb użytkowników.

Zakres danych przetwarzanych w poszczególnych Usługach może się różnić – informacje w tym zakresie możesz zawsze znaleźć w panelu powiązanym daną Usługą .
Zgodnie z obowiązującym prawem dane mogą zostać przekazywać podmiotom przetwarzającym je na zlecenie administratora np. dostawcom usług IT, agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług , Zaufanym Partnerom oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania, gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną.

Wszystkie zgromadzone dane wykorzystywane są w zależności od rodzaju uzyskanej zgody do:
 

- dopasować treści stron i ich tematykę do preferencji Użytkowników,

- dostosowywać wyświetlane reklamy do potrzeb i zainteresowań Użytkowników,

- wykonywanie badań i analiz służacych polepszaniu naszych usług internetowych,

- zapewnić bepieczeńswto usług,

- dopasować treści stron i ich tematykę do preferencji Użytkowników,

- wykonania usługi o założenie konta w portalu ddtorun.pl

- zapewnić bepieczeńswto usług,

- kontaktu z Użytkownikiem na potrzeby serwisu ddtorun.pl,

- publikowanie nazwisk zwycięzców konkursów przeprowadzanych na portalu

- publikowania danych zawartych w dziale ogłoszenia

- przesyłania Użytkownikowi materiałów informacyjnych, handlowych, newslettera.
 

Jako Użytkownik masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw. W przypadku braku akceptacji zmian, poinformuj nas o tym na adres mailowy [email protected]


POLITYKA PRYWATNOŚCI PORTALU ddtorun.pl

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie ze strony internetowej ddtorun.pl , w tym zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, które obejmują także niezbędne działania analityczne i zestawianie w profile marketingowe na podstawie mojej aktywności na portalu ddtorun.pl, którego Wydawcą jest VIVA MEDIA MARCIN NOWAK, 87-100 Toruń , ul. Konopnickiej 31/2 oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.