11:50, 18.01.2021
Chorwat Marko Ramljak (27 lat, 203 cm) dołączy do Polskiego Cukru Toruń do końca sezonu 2020/2021 Energa Basket Ligi.
16:02, 15.01.2021
Trener reprezentacji Polski, Mike Taylor, wybrał szeroki skład kadry na mecze kwalifikacyjne do EuroBasketu 2022 z Hiszpanią i Rumunią, które odbędą się w lutym w Arenie Gliwice
09:15, 13.01.2021
Polski Cukier Toruń uległ w Zielonej Górze Enea Zastal BC 94:82. Trzy pierwsze kwarty, były wyrównane, Polski Cukier nawet prowadził. Niestety, o porażce zdecydowała czwarta kwarta przegrana przez torunian 11:24.
2
10:23, 07.01.2021
Hokeiści Energi Toruń pokonali na Tor-Torze lidera PLH GKS Tychy 6:3. Torunianie plasują się aktualnie na trzeciej pozycji w tabeli.
09:34, 05.01.2021
Polski Cukier Toruń we własnej hali pewnie pokonał HydroTrucka Radom 81:67. Świetne spotkanie zaliczył Damian Kulig, który zdobył 22 punkty.
17
19:31, 02.01.2021
O kolegach odsiadujących karę więzienia w toruńskim areszcie śledczym nie zapomnieli kibice Elany Toruń na czele ze znanym sportowcu Krystianie K. z Torunia. Popularny \"Tyson\" wysłał tradycyjne pozdrowienia do więzienia z okazji zakończonego 2020 roku.
2
10:58, 02.01.2021
eWinner jest legalnym polskim bukmacherem, który od 2020 sponsoruje polski sport, ze szczególnym przywiązaniem do żużla. W środowisku żużlowym marka znana jest przede wszystkim ze sponsorowania toruńskiej drużyny, eWinner 1. Ligi Żużlowej oraz jako Oficjalny Sponsor PGE Ekstraligi.
1
12:44, 16.12.2020
Nie żyje Sylwester Rafiński, postać zasłużona dla toruńskiego hokeja na lodzie. Zmarł w minioną sobotę.
3
12:04, 16.12.2020
W marcu 2021 roku Halowe Mistrzostwa Europy w lekkiej atletyce zagoszczą w Arenie Toruń. Trwa rekrutacja do wolontariatu przy organizacji wydarzenia.
08:38, 16.12.2020
Po roku przerwy Apator Toruń wraca do najwyższej żużlowej klasy rozgrywek - PGE Ekstraligi. Torunie bez większych problemów przeszli przez pierwszoligowe rozgrywki. Już wiadomo, że liga ruszy w sobotę – 3 kwietnia, a mistrza poznamy 26 września.
7
10:03, 14.12.2020
Z pierwszej swojej imprezy jako reprezentantka Polski - i od razu były to Mistrzostwa Europy kadetów w Sarajewie - Maja Błażejewska przywozi brązowy medal  (+59 kg)!
71
08:58, 12.12.2020
Przegrywać trzeba umieć - tę zasadę nie do końca chyba respektuje Krystian K. z Torunia, który zaraz po finałowej walce na gali GROMDA 3, wściekły opuścił ring. Nie wyglądało to zbyt dobrze w stosunku do rywala oraz organizatorów gali.
15
08:35, 12.12.2020
W piątek odbył się finał gali na gołe pięści, w której walką wieczoru było starcie Krystiana K. z Torunia z Mateuszem Kubiszynem. Górą był ten drugi, który wygrał przez nokaut w trzeciej rundzie.
1
09:16, 10.12.2020
Ogromny sukces hokeisty KH Energi Toruń. Adrian Jaworski dostał powołanie do kadry seniorskiej reprezentacji Polski.
11:33, 09.12.2020
Śląsk Wrocław prezentował się dużo lepiej, szczególnie w drugiej połowie, ograniczył ofensywę Polskiego Cukru Toruń i ostatecznie wygrał 82:70 w poniedziałkowym meczu Energa Basket Ligi. Dla torunian była to 9 porażka w lidze.