11:50, 10.05.2021
W dniach od 7 do 9 maja 2021 r. w Arenie Toruń rozegrany został jeden z sześciu Turniejów Ćwierćfinałowych Mistrzostw Polski do lat 17-stu mężczyzn. W rywalizacji na centralnym szczeblu wzięły udział 24 drużyny z całej Polski, a awans do półfinałów wywalczyła połowa z nich.
2
11:18, 08.04.2021
Jeszcze nie opadły emocje po zakończonym niedawno przez toruńskich koszykarzy sezonie w PLK, a kibice już zastanawiają się co dalej.
1
09:42, 16.03.2021
Spotkanie XXVIII kolejki Energa Basket Ligi zaczęło się lepiej dla gości. Przy stanie 5-11 o pierwszy czas poprosił trener gospodarzy Jarosław Zawadka. Efektownym blokiem popisał się Carlton Bragg Jr. Na kolejną świetną akcję tego zawodnika nie trzeba było długo czekać – po świetnej akcji w obronie Bragga celnym rzutem zza łuku dokończył  Keyshawn Woods. Torunianie wyszli na prowadzenie i nie oddali go już do końca pierwszej kwarty kończąc ją 29-19.
10:21, 02.03.2021
Donovan Jackson celnym rzutem za 2 rozpoczął spotkanie w Starogardzie Gdańskim. Dużo lepiej w ten mecz weszli jednak gospodarze, którzy wykazywali się dużo lepszą celnością i energią w grze. Torunianie próbowali gonić, a po celnym rzucie Trottera wyszli nawet na prowadzenie 13:10, jednak przez własne błędy oraz skuteczność Polpharmy, Polski Cukier Toruń przegrywał po pierwszej kwarcie 25:16.
13
12:40, 25.02.2021
Bardzo smutne i niepokojące informacje pojawią się w mediach odnośnie sytuacji koszykarzy Polskiego Cukru Toruń. Zespół, który ma na swoim koncie medale PLK i Puchar Polski w tym sezonie radzi sobie w lidze radzi sobie średnio. Nie wiadomo, czy wywalczy awans do czołowej ósemki. Ale biorąc pod uwagę fakt, że był budowany dosłownie na kilka dni przed rozpoczęciem ligi i tak nie jest źle. Teraz pojawił się kolejne problemy.
10:50, 08.02.2021
Polski Cukier Toruń pokonał na wyjeździe Asseco Arkę Gdynia 88:72 i odniósł pierwsze w tym sezonie zwycięstwo poza własną halą.
10:43, 04.02.2021
Trener reprezentacji Polski, Mike Taylor, wybrał 15 zawodników do składu kadry na mecze kwalifikacyjne do EuroBasketu 2022 z Hiszpanią i Rumunią, które odbędą się w lutym w Arenie Gliwice.
1
12:05, 02.02.2021
Anwil Włocławek i Polski Cukier Toruń zmierzą się 2 lutego 2021 roku w meczu XXIV kolejki Energa Basket Ligi.
10:34, 23.01.2021
PGE Spójnia Stargard zwyciężyła w rewanżowym pojedynku z Polskim Cukrem Toruń 86:79.
11:50, 18.01.2021
Chorwat Marko Ramljak (27 lat, 203 cm) dołączy do Polskiego Cukru Toruń do końca sezonu 2020/2021 Energa Basket Ligi.
16:02, 15.01.2021
Trener reprezentacji Polski, Mike Taylor, wybrał szeroki skład kadry na mecze kwalifikacyjne do EuroBasketu 2022 z Hiszpanią i Rumunią, które odbędą się w lutym w Arenie Gliwice
09:15, 13.01.2021
Polski Cukier Toruń uległ w Zielonej Górze Enea Zastal BC 94:82. Trzy pierwsze kwarty, były wyrównane, Polski Cukier nawet prowadził. Niestety, o porażce zdecydowała czwarta kwarta przegrana przez torunian 11:24.
09:34, 05.01.2021
Polski Cukier Toruń we własnej hali pewnie pokonał HydroTrucka Radom 81:67. Świetne spotkanie zaliczył Damian Kulig, który zdobył 22 punkty.
11:33, 09.12.2020
Śląsk Wrocław prezentował się dużo lepiej, szczególnie w drugiej połowie, ograniczył ofensywę Polskiego Cukru Toruń i ostatecznie wygrał 82:70 w poniedziałkowym meczu Energa Basket Ligi. Dla torunian była to 9 porażka w lidze.