7
12:40, 25.02.2021
Bardzo smutne i niepokojące informacje pojawią się w mediach odnośnie sytuacji koszykarzy Polskiego Cukru Toruń. Zespół, który ma na swoim koncie medale PLK i Puchar Polski w tym sezonie radzi sobie w lidze radzi sobie średnio. Nie wiadomo, czy wywalczy awans do czołowej ósemki. Ale biorąc pod uwagę fakt, że był budowany dosłownie na kilka dni przed rozpoczęciem ligi i tak nie jest źle. Teraz pojawił się kolejne problemy.
10:50, 08.02.2021
Polski Cukier Toruń pokonał na wyjeździe Asseco Arkę Gdynia 88:72 i odniósł pierwsze w tym sezonie zwycięstwo poza własną halą.
10:43, 04.02.2021
Trener reprezentacji Polski, Mike Taylor, wybrał 15 zawodników do składu kadry na mecze kwalifikacyjne do EuroBasketu 2022 z Hiszpanią i Rumunią, które odbędą się w lutym w Arenie Gliwice.
1
12:05, 02.02.2021
Anwil Włocławek i Polski Cukier Toruń zmierzą się 2 lutego 2021 roku w meczu XXIV kolejki Energa Basket Ligi.
10:34, 23.01.2021
PGE Spójnia Stargard zwyciężyła w rewanżowym pojedynku z Polskim Cukrem Toruń 86:79.
11:50, 18.01.2021
Chorwat Marko Ramljak (27 lat, 203 cm) dołączy do Polskiego Cukru Toruń do końca sezonu 2020/2021 Energa Basket Ligi.
16:02, 15.01.2021
Trener reprezentacji Polski, Mike Taylor, wybrał szeroki skład kadry na mecze kwalifikacyjne do EuroBasketu 2022 z Hiszpanią i Rumunią, które odbędą się w lutym w Arenie Gliwice
09:15, 13.01.2021
Polski Cukier Toruń uległ w Zielonej Górze Enea Zastal BC 94:82. Trzy pierwsze kwarty, były wyrównane, Polski Cukier nawet prowadził. Niestety, o porażce zdecydowała czwarta kwarta przegrana przez torunian 11:24.
09:34, 05.01.2021
Polski Cukier Toruń we własnej hali pewnie pokonał HydroTrucka Radom 81:67. Świetne spotkanie zaliczył Damian Kulig, który zdobył 22 punkty.
11:33, 09.12.2020
Śląsk Wrocław prezentował się dużo lepiej, szczególnie w drugiej połowie, ograniczył ofensywę Polskiego Cukru Toruń i ostatecznie wygrał 82:70 w poniedziałkowym meczu Energa Basket Ligi. Dla torunian była to 9 porażka w lidze.
2
09:24, 04.12.2020
Rodzina, przyjaciele, znajomi oraz klub koszykarski Energa Toruń żegnają Wiesława Drużyńskiego, który w środę zginął w tragicznym wypadku w Łysomicach k. Torunia.
3
10:35, 25.11.2020
Kibice toruńskich koszykarek nie mają powodu do radości. Katarzynki przegrały wszystkie siedem ligowych spotkań. Większość w fatalnym stylu.
1
08:08, 12.11.2020
To była spora niespodzianka. Polski Cukier Toruń uległ we własnej hali MKS-owi Dąbrowa Górnicza 94:99 w zaległym spotkaniu 4. kolejki Energa Basket Ligi.
11:47, 09.11.2020
Niestety, koszykarze Polskiego Cukru Toruń odnotowali kolejną wyjazdową porażkę. Tym razem przegrali ze Stalą Ostrów Wielkopolski 85:80.
1
19:35, 18.10.2020
Mimo, że bez obecności kibiców to w najważniejszych koszykarskich derbach w kraju Polski Cukier Toruń pokonał na swoim terenie Anwil Włocławek 94:85.