11:27, 23.05.2019
W miniony weekend na pruszkowskim welodromie rozegrano torowe mistrzostwa Polski juniorów i młodzieżowców. Zawodnicy TKK Pacific wywalczyli siedem medali! Reprezentacja Polski w składzie z Karoliną Karasiewicz wygrywa wyścig drużynowy na dochodzenie podczas GP Mińska.
10:56, 22.05.2019
W dniach 18.05-19.05 odbył się turniej tenisowy WTK do lat 18 w Warszawie na kortach Centrum Tenisowe Prestige Szczepaniak. 16-letnia torunianka Wiwien Szulc reprezentująca barwy klubowe „Start Wisły Toruń” uplasowała się na drugim miejscu.
13:52, 16.05.2019
KING OF POLAND - DRAG RACE CUP to cykl zawodów w wyścigach na 1/4 mili, składający się z 5 rund, które pozwolą wyłonić najszybsze auta i motocykle w Polsce, a może i w Europie. Widzowie i zawodnicy będą mogli podziwiać w akcji auta o mocy przekraczającej 1000KM, a także motocykle, które dystans 1/4 mili pokonują w okolicach 9s!
1
13:05, 14.05.2019
Zwycięstwem Fitnessek zakończył się rozgrywany w Gostyniu puchar Polski. Torunianki triumfowały w jeździe indywidualnej na czas oraz w wyścigu ze startu wspólnego, zarówno w juniorkach jak i elicie kobiet.
10:12, 14.05.2019
W dniach 11-12 maja w Ostrowcu Świętokrzyskim odbyła się XXV Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży W Sportach Halowych. Jedną z rozgrywanych dyscyplin jest taekwondo olimpijskie, a OOM w taekwondo traktowana jest jako mistrzostwa Polski juniorów młodszych, które poprzedzone są wcześniejszymi eliminacjami na Pucharach Polski (kwalifikację otrzymało łącznie 180 zawodników). Te eliminacje udało się przejść trzem toruńskim kadetkom: Mai Błażejewskiej, Agacie Dondalskiej oraz Martynie Woźniak.
13:28, 13.05.2019
Wielkie emocje i comeback Pomorzanina Toruń w meczu na szczycie [ZDJĘCIA]
11:28, 13.05.2019
Bartosz Fraszko, wychowanek Sokołów Toruń został zawodnikiem Energi Toruń. Z toruńską drużyną związał się dwuletnim kontraktem.
1
12:36, 07.05.2019
Z bardzo dobrej strony pokazał się podczas ostatnich mistrzostw Polski w judo torunianin Krzysztof Załęczny, który wśród juniorów nie miał sobie równych i wywalczył złoty medal.
1
11:58, 07.05.2019
Bardzo dobry występ podczas GP Czech zanotowały Fitnesski- Karolina Karasiewicz i Patrycja Lorkowska. Karolina, po solowym odjeździe, wygrała wyścig Scratch, a wraz z Patrycją wywalczyły trzecie miejsce w madisonie, wśród elity kobiet! W Polsce zwycięstwo odniosły Aurela Nerlo i Natalia Krześlak!
16:36, 04.05.2019
Do Torunia zjechali się miłośnicy BMW. Było palenie gumy i wiele innych atrakcji (ZDJĘCIA)
20:50, 03.05.2019
W Toruniu oficjalnie zainaugurowano sezon turystyczny. Na początek regaty (ZDJĘCIA)
1
11:12, 29.04.2019
Na lodowisku w Bytomiu, w dniach 23-28 kwietnia, odbyły się mistrzostwa Polski w hokeju na lodzie w kategorii Młodzika. W rywalizacji grupowej nasi zawodnicy pokonali kolejno UKS Niedźwiadki Sanok 5:3 (bramki: Nawrocki: 2, Podborny, Kańczewski, Lewandowski) oraz MMKS Podhale Nowy Targ 6:1 (bramki: Maćkowski 2, Wiwatowski K., Napiórkowski, Podborny, Schaefer). W ostatnim grupowym spotkaniu torunianie ulegli drużynie MOSM Tychy 3:5 (bramki: Kowalski A., Wiwatowski K., Shirkov).
11:00, 25.04.2019
Zanim jeszcze kolarze na dobre poczuli świąteczny klimat, na dwa dni przenieśli się do Pruszkowa, gdzie rozegrano torowy Puchar Polski! Zawodniczki i zawodnicy TKK Pacific zanotowali kilka bardzo dobrych rezultatów, w tym zwycięstwo Karoliny Karasiewicz w omnium w kategorii elity kobiet i trzecie miejsce, mistrza świata Cezarego Łączkowskiego w keirinie, w elicie mężczyzn!
11:39, 18.04.2019
Siódme miejsce i lekki niedosyt – to bilans występu drużyny Toruń Curling Team w finałach mistrzostw Polski, które w miniony weekend odbyły się w Łodzi.
13:09, 17.04.2019
W dniu 13 kwietnia 2019 roku w Łęczycy odbyły się Mistrzostwa Polski Karate UWK. Łącznie na matach startowało około 200 zawodników. Karatecy klubu sportowego sekcja walki Kimura Toruń zdobyli drugie miejsce w walkach drużynowych senior Shobu Ippon Rotation w składzie – Karol Silarski, Patryk Cimiński, Nataniel Gębicki oraz Tomasz Misiak.