Zamknij
Rynek Nowomiejski w Toruniu wypełnił się w piątkowy wieczór świąteczną atmosferą. Było wspólne dzielenie się opłatkiem, kolędowanie, ciepły poczęstunek i koncerty. W Wigilii Miejskiej udział wzięli m.in. Paweł Gulewski oraz biskup Arkadiusz Okroj.
Prezenty już spakowane, okna umyte, zakupy zrobione. Co dalej? Proponujemy wyjście na miasto! Przedstawiamy wam listę wydarzeń w Toruniu na niedzielę 21 grudnia.
Robiliście świąteczne zakupy w Toruń PLAZA w sobotę (20.12)? Trudno było tego nie zauważyć. Centrum handlowe wypełniły dźwięki kolęd, a na scenie pojawili się lokalni artyści i zespoły, tworząc ciepłą, prawdziwie bożonarodzeniową atmosferę. Zobaczcie naszą fotorelację z tego wydarzenia.
Toruński Jarmark Bożonarodzeniowy dobiega końca. Świąteczną atmosferę na Rynku Staromiejskim możemy chłonąć już tylko dziś (20.12) i jutro (21.12). Jeśli jeszcze tam Was nie było, to ostanie szansa na spacer między stoiskami.
Ostatni weekend przed świętami! Nie pozwól, by wir przygotowań wciągnął Cię do reszty i znajdź chwilę dla siebie. U nas jak zawsze znajdziesz listę najciekawszych wydarzeń na weekend. Oto propozycje na sobotę 20 grudnia.
Trwa akcja „Miska Pełna Dobra”, w której bierze udział Schronisko dla Zwierząt w Toruniu. Każdy głos może przynieść karmę dla piesków. Pomóc może każdy, wystarczy jedno kliknięcie dziennie.
To nie jest zwykły spektakl. Za „Jasełkami ze Światłem” stoją serca i ludzie, którzy od lat wspierają najbardziej potrzebujących. Premiera wyjątkowego widowiska już jutro!
Marzy ci się chwila wytchnienia przez świątecznym ferworem? Najlepiej z kawą! Jeśli tak, to mamy dobrą nowinę. MZK przygotowało grudniową niespodziankę dla mieszkańców.
Weekend powoli dobiega końca, ale na razie cieszymy się, że trwa. Przedstawiamy Wam listę atrakcji na niedzielę, 14 grudnia, w Toruniu.
Zaczął się weekend, a to oznacza, ze jak zawsze mamy dla Was listę najciekawszych wydarzeń z Torunia. Zaplanuj wyjście samemu, z przyjaciółmi, z rodziną - w tej liście znajdziesz coś, co sprawdzi się do każdej z tych opcji.
W niedzielę (7 grudnia) miała miejsce kolejna odsłona wydarzenia "Wyprowadź Psa" w toruńskim schronisku. Jak zwykle nie brakowało chętnych, aby wyruszyć z czworonogami na przygodę.
To będzie muzyczny początek roku z najwyższej półki! Finał TOP 357, kultowej listy przebojów Radia 357, już 1 stycznia na żywo z Torunia. Transmisja z klubu „Od Nowa”!
Mikołajkowy weekend nadal trwa. Warto sprawdzić, co oferuje Toruń. Przedstawiamy Wam listę najciekawszych wydarzeń.
W Dworu Artusa odbył się charytatywny koncert „Do Betlejem po Nadzieję”, zorganizowany przez Fundację Hospicjum Nadzieja. Na scenie wystąpili Sara Pach i młodzi artyści, a wydarzeniu towarzyszyły m.in. spotkanie z Mikołajem, kiermasz rękodzieła i słodki poczęstunek. Dochód z cegiełek wspiera podopiecznych dziecięcego hospicjum Nadzieja.
Urodziny nie mogą obejść się bez jedzenia. Nie inaczej było w Toruniu. Dziś (6 grudnia) obyła się uroczystość z okazji 34. urodzin rozgłośni Radio Maryja. Oprócz strawy duchowej na przybyłych czekało też dużo pyszności, od których nie stronił sam dyrektor rozgłośni, ojciec Tadeusz Rydzyk.