Zamknij

wtorek, 03.12, godz. 19:00

Od 3.12.2019 do 3.12.2019

CKK Jordanki

Bilety: Punkty sprzedaży biletów: kasa Toruńskiej Orkiestry Symfonicznej (Toruń Al. Solidarności 1-3)

„Kolędy Świata” TGD, Kasia Cerekwicka i dzieci z toruńskiej Szkółki TGD - koncert w Jordankach 3 grudnia.

3 grudnia zapraszamy na koncert ”Kolędy Świata” TGD w CKK Jordanki w Toruniu. Tego wieczoru na scenie w towarzystwie zespołu TGD wystąpi gościnnie wybitna wokalistka – Kasia Cerekwicka. Niespodzianką będzie również premierowy występ dzieci ze Szkółki TGD, która funkcjonuje w Toruniu od października b.r.

TGD (skrót od Trzecia Godzina Dnia) to jeden z najbardziej znanych i najdłużej działających zespołów w Polsce wykonujących muzykę z chrześcijańskim przesłaniem. Twórczość TGD zaliczana jest do nurtu pop-gospel, a obecny skład zespołu nadaje ich muzyce bardzo współczesny kierunek.

https://www.youtube.com/watch?v=MqwMLt0NaYQ

https://www.youtube.com/watch?v=973eJN3uXfo

Dzisiejsze brzmienie grupy tworzy kilkunastoosobowy chór, zespół instrumentalny i grono solistów. Repertuar zespołu opiera się na kompozycjach dyrygenta - Piotra Nazaruka. Zespół nagrał do tej pory 11 albumów z autorską muzyką, kilka koncertów telewizyjnych i radiowych (TVP i Religia TV, PR Trójka) oraz brał udział w wielu festiwalach muzycznych (S.O.S, Sopot Festival). Współtworząc produkcje płytowe i telewizyjne, grupa współpracowała m.in. z: Elżbietą Skrętkowską, Mieczysławem Szcześniakiem, Grażyną Łobaszewską, Adamem Sztabą i grupą DeMono.

Podczas koncertów „Kolędy świata” usłyszą Państwo utwory znane z dwóch świątecznych płyt TGD oraz kilka specjalnie przygotowanych niespodzianek. W poszukiwaniu muzycznych bożonarodzeniowych tradycji artyści zabiorą nas do Australii, obu Ameryk i wielu miejsc w Europie. Będzie to uczta zarówno muzyczna, jak i duchowa, pełna melodii tradycyjnych kolęd i współczesnych hitów, takich jak „Mario, czy już wiesz” czy „Noel”.

 

Organizator: Agencja Muzyczna Union www.mua.com.pl


sobota, 18 lipca 2020

poniedziałek, 20 lipca 2020

wtorek, 21 lipca 2020

środa, 22 lipca 2020piątek, 24 lipca 2020

czwartek, 23 lipca 2020niedziela, 2 sierpnia 2020