Zamknij
REKLAMA

wtorek, 03.12, godz. 19:00

CKK Jordanki

Bilety: Punkty sprzedaży biletów: kasa Toruńskiej Orkiestry Symfonicznej (Toruń Al. Solidarności 1-3)

„Kolędy Świata” TGD, Kasia Cerekwicka i dzieci z toruńskiej Szkółki TGD - koncert w Jordankach 3 grudnia.

3 grudnia zapraszamy na koncert ”Kolędy Świata” TGD w CKK Jordanki w Toruniu. Tego wieczoru na scenie w towarzystwie zespołu TGD wystąpi gościnnie wybitna wokalistka – Kasia Cerekwicka. Niespodzianką będzie również premierowy występ dzieci ze Szkółki TGD, która funkcjonuje w Toruniu od października b.r.

TGD (skrót od Trzecia Godzina Dnia) to jeden z najbardziej znanych i najdłużej działających zespołów w Polsce wykonujących muzykę z chrześcijańskim przesłaniem. Twórczość TGD zaliczana jest do nurtu pop-gospel, a obecny skład zespołu nadaje ich muzyce bardzo współczesny kierunek.

https://www.youtube.com/watch?v=MqwMLt0NaYQ

https://www.youtube.com/watch?v=973eJN3uXfo

Dzisiejsze brzmienie grupy tworzy kilkunastoosobowy chór, zespół instrumentalny i grono solistów. Repertuar zespołu opiera się na kompozycjach dyrygenta - Piotra Nazaruka. Zespół nagrał do tej pory 11 albumów z autorską muzyką, kilka koncertów telewizyjnych i radiowych (TVP i Religia TV, PR Trójka) oraz brał udział w wielu festiwalach muzycznych (S.O.S, Sopot Festival). Współtworząc produkcje płytowe i telewizyjne, grupa współpracowała m.in. z: Elżbietą Skrętkowską, Mieczysławem Szcześniakiem, Grażyną Łobaszewską, Adamem Sztabą i grupą DeMono.

Podczas koncertów „Kolędy świata” usłyszą Państwo utwory znane z dwóch świątecznych płyt TGD oraz kilka specjalnie przygotowanych niespodzianek. W poszukiwaniu muzycznych bożonarodzeniowych tradycji artyści zabiorą nas do Australii, obu Ameryk i wielu miejsc w Europie. Będzie to uczta zarówno muzyczna, jak i duchowa, pełna melodii tradycyjnych kolęd i współczesnych hitów, takich jak „Mario, czy już wiesz” czy „Noel”.

 

Organizator: Agencja Muzyczna Union www.mua.com.pl


sobota23 listopada
sob 23 lis
19:00

niedziela24 listopada

poniedziałek25 listopada

wtorek26 listopada

środa27 listopada

czwartek28 listopada

piątek29 listopada

sobota30 listopada

niedziela1 grudnia

poniedziałek2 grudnia

wtorek3 grudnia

środa4 grudnia

czwartek5 grudnia

piątek6 grudnia

sobota7 grudnia

niedziela8 grudnia

poniedziałek9 grudnia
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone