Zamknij
REKLAMA

wtorek, 03.12, godz. 19:00

CKK Jordanki

Bilety: Punkty sprzedaży biletów: kasa Toruńskiej Orkiestry Symfonicznej (Toruń Al. Solidarności 1-3)

„Kolędy Świata” TGD, Kasia Cerekwicka i dzieci z toruńskiej Szkółki TGD - koncert w Jordankach 3 grudnia.

3 grudnia zapraszamy na koncert ”Kolędy Świata” TGD w CKK Jordanki w Toruniu. Tego wieczoru na scenie w towarzystwie zespołu TGD wystąpi gościnnie wybitna wokalistka – Kasia Cerekwicka. Niespodzianką będzie również premierowy występ dzieci ze Szkółki TGD, która funkcjonuje w Toruniu od października b.r.

TGD (skrót od Trzecia Godzina Dnia) to jeden z najbardziej znanych i najdłużej działających zespołów w Polsce wykonujących muzykę z chrześcijańskim przesłaniem. Twórczość TGD zaliczana jest do nurtu pop-gospel, a obecny skład zespołu nadaje ich muzyce bardzo współczesny kierunek.

https://www.youtube.com/watch?v=MqwMLt0NaYQ

https://www.youtube.com/watch?v=973eJN3uXfo

Dzisiejsze brzmienie grupy tworzy kilkunastoosobowy chór, zespół instrumentalny i grono solistów. Repertuar zespołu opiera się na kompozycjach dyrygenta - Piotra Nazaruka. Zespół nagrał do tej pory 11 albumów z autorską muzyką, kilka koncertów telewizyjnych i radiowych (TVP i Religia TV, PR Trójka) oraz brał udział w wielu festiwalach muzycznych (S.O.S, Sopot Festival). Współtworząc produkcje płytowe i telewizyjne, grupa współpracowała m.in. z: Elżbietą Skrętkowską, Mieczysławem Szcześniakiem, Grażyną Łobaszewską, Adamem Sztabą i grupą DeMono.

Podczas koncertów „Kolędy świata” usłyszą Państwo utwory znane z dwóch świątecznych płyt TGD oraz kilka specjalnie przygotowanych niespodzianek. W poszukiwaniu muzycznych bożonarodzeniowych tradycji artyści zabiorą nas do Australii, obu Ameryk i wielu miejsc w Europie. Będzie to uczta zarówno muzyczna, jak i duchowa, pełna melodii tradycyjnych kolęd i współczesnych hitów, takich jak „Mario, czy już wiesz” czy „Noel”.

 

Organizator: Agencja Muzyczna Union www.mua.com.pl


czwartek5 grudnia

piątek6 grudnia

sobota7 grudnia

niedziela8 grudnia

poniedziałek9 grudnia

wtorek10 grudnia

środa11 grudnia

czwartek12 grudnia

piątek13 grudnia

sobota14 grudnia

niedziela15 grudnia
nie 15 gru
15:00, 18:30.

poniedziałek16 grudnia

wtorek17 grudnia

środa18 grudnia

czwartek19 grudnia

piątek20 grudnia

sobota21 grudnia

niedziela22 grudnia

poniedziałek23 grudnia

wtorek24 grudnia

piątek27 grudnia

sobota28 grudnia

poniedziałek30 grudnia

wtorek31 grudnia

czwartek2 stycznia

piątek3 stycznia

niedziela26 stycznia
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone