Zamknij

czwartek, 28.11

Od 28.11.2019 do 28.11.2019

CKK Jordanki

Bilety: Opis koncertów i bilety: https://www.bilety24.pl/artysta/pawbeats-79.html Patronat medialny: WP, RM

Pawbeats Orchestra – koncerty w kilkunastu miastach! Premierowy utwór z GrubSonem na start trasy koncertowej 2019/20. W Toruniu koncert już 28 listopada.

"Od zawsze podobała mi się aura, którą wokół siebie ma GrubSon - jako człowiek i artysta. Zaprosiłem go do wzięcia udziału w naszej trasie koncertowej i nagrania wspólnego utworu. “OFFLINE” promuje nasze koncerty w kilkunastu miastach w Polsce, a także jest bonusowym utworem na winylu “OUT”, który ma premierę 14 września. Nie mogę się doczekać koncertów, połączymy siły z moimi ulubionymi wykonawcami. Damy z siebie wszystko." – zapewnia inicjator projektu Marcin Pawłowski, znany jako Pawbeats.

Pawbeats od lat promuje projekty producenckie związane z hip-hopem. Na jednej scenie w towarzystwie live bandu i orkiestry smyczkowej wystąpią wokaliści oraz raperzy. Jednym z nich jest GrubSon, który pomimo wielu projektów własnych wystąpi podczas każdego koncertu Pawbeats Orchestra.

"Gdy Marcin zaprosił mnie do udziału w całej trasie koncertowej w towarzystwie genialnych artystów, podjęcie decyzji trwało sekundę. Stworzenie wspólnego utworu, który będzie promował to wydarzenie było kwestią czasu. Instrumental, który podesłał mi Pawbeats pobudził moją wyobraźnie i skłonił do twórczego myślenia. Tak właśnie powstał „OFFLINE”. Jaki jest i o czym opowiada? Sprawdźcie sami :)" – zachęca GrubSon.

 

Oprócz GrubSona w projekcie wystąpią również: Bisz, Dorota Miśkiewicz, Natalia Grosiak, Marika, Klaudia Szafrańska, VNM, Zeus, a także niezapowiedziani wykonawcy, którzy zawsze dodadzą smaku całemu przedsięwzięciu.

Trasa koncertowa Pawbeats Orchestra zagości w 14 miastach w Polsce. Trwa sprzedaż biletów! Nie możecie tego przegapić!


środa, 8 lipca 2020

piątek, 10 lipca 2020

poniedziałek, 20 lipca 2020