Promuj to ogłoszenie

MISTRZ PRODUKCJI WYDZIAŁU KONSTRUKCJI STALOWYCH

Data dodania: 2019-08-05 09:09:44ID: 2039

[email protected]

Opis stanowiska:
Terminowa realizacja zadań produkcyjnych
Dbałość o zachowanie ciągłości dostaw materiałów do produkcji
Organizacja prawidłowego przebiegu procesów produkcyjnych we współpracy z innymi działami
Optymalizacja procesów produkcji pod kątem wydajności, jakości
Analizowanie procesów produkcji i zarządzanie na podstawie kluczowych wskaźników oraz planów produkcji
Prowadzenie dokumentacji zgodnie z obowiązującymi procedurami, instrukcjami, normami
Zarządzanie zespołem produkcyjnym
Utrzymanie na wymaganym poziomie narzędzi Lean Manufacturing

Wymagania:
Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
Wykształcenie techniczne
Znajomość obsługi komputera
Umiejętność organizowania i planowania produkcji
Umiejętność zarządzania personelem
Dyspozycyjność