Promuj to ogłoszenie

Agent wynajmu/Agent techniczny

Data dodania: 2019-03-22 11:54:57ID: 1896

[email protected]

Just Drive nowa, prężnie rozwijająca się na rynku Rent a Car firma poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: praca stacjonarna w Toruniu

Nie masz doświadczenia w branży wynajmu samochodów-nie przejmuj się!
Wydaje Ci się, że nie jesteś najlepszym sprzedawcą?nauczymy Cię!
Stawiasz pierwsze kroki na rynku pracy?przyjdź i przekonaj się, że warto zacząć z nami!

Podstawowe zadania:
przygotowywanie samochodów do wynajmu,
sprzedaż usługi wynajmu samochodów na miejscu (sporadyczne dostarczenia bezpośrednio do klientów),
pomoc w realizacji lokalnych akcji marketingowych,
dbanie o porządek w dokumentacji.

Czego oczekujemy:
chęci do pracy i podejmowania nowych wyzwań,
dobrej organizacja pracy,
wysokiej kultury osobistej,
systematyczności,
komunikatywności,
prawo jazdy kat. B

CV wyślij na nasz adres: [email protected]

Do zobaczenia!

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Administratorem danych osobowych użytkowników wynajmowanych pojazdów jest Just Drive Sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Stawki 2a/48, 00-193
Warszawa. Dane przetwarzane są w celu realizacji umowy i ich podanie jest obowiązkowe w zakresie określonym przepisami Kodeksu Cywilnego.
Dane nie są przekazywane żadnym nieuprawnionym odbiorcom. Dane są przechowywane przez czas określony w szczególnych przepisach prawa.
Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo do wglądu w swoje dane, prawo ich uzupełniania. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania i
ochrony danych osobowych podane są w Polityce prywatności dostępnej w biurach Administratora oraz na stronie https://www.justdrive.rent/ofirmie-
Just Drive/polityka-prywatności.