Promuj to ogłoszenie

ŚLUSARZ REMONTOWY

Data dodania: 2019-07-03 14:40:17ID: 2021

[email protected]

Opis stanowiska:
Naprawy, przeglądy i remonty maszyn produkcyjnych,
Diagnozowanie, usuwanie awarii maszyn i urządzeń,
Wykonywanie usprawnień w/wymienionych.

Wymagania:
Wykształcenie zawodowe lub średnie o kierunku mechanicznym,
Kilkuletni staż pracy na podobnym stanowisku w dziale utrzymania ruchu lub narzędziowni (minimum 5 lat),
Znajomość budowy obrabiarek i maszyn do obróbki skrawaniem (tokarki, frezarki, wiertarki), do obróbki plastycznej (prasy mimośrodowe) i sprężarek,
Umiejętność instalacji systemów hydraulicznych i pneumatyki,
Umiejętność obsługi konwencjonalnych obrabiarek skrawających (tokarka, frezarka) i posługiwania się przyrządami pomiarowymi,
Dobra znajomość rysunku technicznego,
Zdolności manualne dotyczące ślusarstwa warsztatowego (trasowanie, piłowanie, wiercenie, gwintowanie itp.) ,
Umiejętność pracy w zespole, pod presją czasu .
Gotowość do pracy w systemie zmianowym