Zamknij

Toruń: Mariusz Kałużny obiecuje nową dużą inwestycję w regionie!

14:34, 09.10.2019 | AJ
Skomentuj
Foto. Adam Jóźwiak
REKLAMA

Toruń: Mariusz Kałużny obiecuje nową inwestycję w regionie!

Wybory parlamentarne zbliżają się wielkimi krokami. Odbędą się już w najbliższą niedziele. Ostatnie dni kampanii to czas kiedy politycy próbują przekonać jeszcze wyborców, składają obietnice, proszą, aby mieszkańcy zagłosowali właśnie na nich. Tak zrobił też Mariusz Kałużny, który do Sejmu startuje z 8 miejsca z listy PiS. Dziś (środa) podczas konferencji prasowej obiecał dużą inwestycję sportową na Kujawach i Pomorzu.

Mariusz Kałużny pojawił się na konferencji prasowej w towarzystwie byłego piłkarza - Marka Citko i byłego boksera - Damiana Jonaka. Obecny był też wiceprezydent Torunia a jednocześnie kandydat PiS na senatora - Zbigniew Rasielewski.

Podczas konferencji Mariusz Kałużny poinformował, że będzie dążył do tego aby w naszym regionie utworzyć Kujawsko-Pomorskie Centrum Sportu i Rehabilitacji. 

Kandydat PiS na posła poinformował, że byłby to podobny ośrodek do tych, którymi zarządza jako dyrektor Centralnego Ośrodka Sportu. Dodał, że nasz region potrzebuje takiego miejsca, a obecni wraz z nim Marek Citko i Damian Jonak byli doskonałymi ambasadorami tego miejsca.

Prowadzimy wielomilionowe inwestycje dla sportu, wiemy, jak się buduje takie inwestycje, wiemy jak się takie ośrodki prowadzi. Chciałbym, żeby tu w Kujawsko-Pomorskim, gdzie mamy zagłębie wielu wspaniałych sportowców i tych młodych i tych już doświadczonych, mamy wielu olimpijczyków powstał taki ośrodek. To jest nie tylko ważne z punktu widzenia sportu, ale też z punktu widzenia miejsc pracy i rozwoju całego naszego województwa - mówił Mariusz Kałużny.

Szczegóły dotyczące budowy tego ośrodka, ani jego miejsce nie są jeszcze znane.

Oprócz tego, że Marek Citko i Damian Jonak mają być ambasadorami tego miejsca, to wsparli oni jeszcze Mariusza Kałużnego w kampanii i prosili o głos na niego.

Wcześniej zrobili to znani politycy: europosłowie Patryk Jaki i Beata Kempa, oraz minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro.

[ALERT]1570624417859[/ALERT]

(AJ)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (5)

hehehehehehe

6 0

Nie wierzcie katechetom. 20:28, 09.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

NickNick

0 7

W końcu ktoś kto ma przełożenie na rząd....Rasielewski i Kałużny....a koalicja jakby nie istniała .... 20:37, 09.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

TorunianinnTorunianinn

6 0

Tak powstanie, tylko nie wiedza gdzie? Za ile? Jak? Nic , to czysta obietnica wyborcza. Czyli jedna wielka ściema. 20:51, 09.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Bujaj SięBujaj Się

5 0

Centrum rehabilitacji jest już u Rydzyka - kolejne jest niepotrzebne. Bajki opowiadaj pan swoim dzieciakom! 20:57, 09.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

MarcinekMarcinek

3 0

Już mam dosyć oglądania gęby tego chełmżyniaka. Proszę go już nie pokazywać. Wystarczy, że tego katechetę widzę na plakatach. Zostaw w spokoju Toruń. 23:27, 09.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA