Zamknij

Mikołajkowe Kino Rudaczek | Kino nie tylko dla dzieci

Mikołajkowe Kino Rudaczek | Kino nie tylko dla dzieci
  • środa 26 stycznia, 13:30
  • 5.12.2021
  • Dom Muz Rudak
  • -
Okres świąteczny to przede wszystkim okazja do spędzenia czasu w rodzinnej atmosferze. Otwieranie prezentów w blasku choinki poprzedzone przystrajaniem drzewka jest elementem, bez którego święta nie posiadałyby swojego uroku. Niezbędnym punktem programu stają są także kultowe, świąteczne filmy. I tu my, cali na biało – wbrew prognozom pogody – proponujemy jako przedsmak gwiazdki, kilka mikołajkowych atrakcji!

W programie:

konkursy z drobnymi upominkami;

mikołajkowe Kino Rudaczek

stoiska warsztatowe

gry planszowe i elektroniczne

Co czeka na nas w Mikołajkowym Kinie Rudaczek?

Młoda, piękna dziewczyna musi podporządkować się decyzji ojca. Nieprzychylny los i trudna sytuacja rodzinna powoduje zobowiązania, które wydają się być ponad jej siły. Okazuje się, że sytuacja nie musi być beznadziejną, o ile jest skłonna zaufać i otworzyć swoje serce. Czy uczucie wygra z niechęcią i uprzedzeniami? Przekonamy się o tym już 5 grudnia podczas świątecznego seansu! Rozsiądźcie się wygodnie i sprawdźcie, co tym razem dla Was przygotowaliśmy!

Dodatkową atrakcją będą świąteczne stoiska z warsztatami pobudzającymi kreatywność. Przed rozpoczęciem seansu będziecie mieli m.in.: możliwość stworzenia dekoracji z szyszek i papieru oraz nauczyć się zdobienia bombek. Nie zabraknie również kącika gier planszowych i elektronicznych, organizowanych przez Fantastyczny Dom Kultury, a także samego Świętego Mikołaja, z którym będzie można zrobić sobie zdjęcie!

Przybywajcie całymi rodzinami, poczujmy szczególną atmosferę Mikołajek na Rudaku!

Wydarzenie dofinansowane ze środków Gminy Miasta Toruń.

Współorganizatorem wydarzenia jest Rada Okręgu Rudak.

Sponsorem wydarzenia jest Apro Investment.

styczeń 2022


26.01 środa
Abakanowicz i inni

Abakanowicz i inni

26 stycznia 2022 

Czytaj więcej
27.01 czwartek
Patricia Piccinini - Jesteśmy!
28.01 piątek
Rozświetlony Zamek

Rozświetlony Zamek

28 stycznia 2022 

Czytaj więcej