Zamknij

Dostał bardzo dobry kontrakt. Teraz chce wprowadzić zespół do Superligi

09.46, 28.08.2017 MM
Skomentuj Fot. Michał Malinowski
REKLAMA

Tenisiści stołowi Energi KTS Toruń przygotowują się do startu w rozgrywkach pierwszej ligi. Skład będzie się opierał głównie na młodych zawodnikach. 

Torunianie spadli z Superligi, ale jak zapowiada prezes, Krzysztof Piotrowski, będą chcieli już w pierwszy sezonie powrócić do elity. 

- Jesteśmy przygotowani do sezonu. Chcemy szybko wrócić do Superligi. 9 września gramy pierwszy mecz w Płocku. Naszymi najgroźniejszymi rywalami będą na pewno drużyny z Lęborka, Grudziądza i Gorzowa Wielkopolskiego – mówi w rozmowie z ddtorun.pl Krzysztof Piotrowski. 

Trzon nowej drużyny będą tworzyć młodzi zawodnicy wspomagani przez grającego trenera, Cazuo Matsumoto. To: Tomasz Kotowski, Konrad Kulpa i Damian Węderlich

- Mamy też zakontraktowanych dwóch Chińczyków na wypadek, gdyby przytrafiła się któremuś z tych zawodników kontuzja – dodaje Krzysztof Piotrowski

Jednym z liderów Energi w tym sezonie ma być Tomasz Kotowski, jeden z najbardziej utalentowanych tenisistów młodego pokolenia w naszym kraju. 19 - latek ma jasno sprecyzowane plany. 

- Na pewno naszym założeniem jest jak najszybsze znalezienie się w superlidze. Mamy bardzo silny skład jak na rozgrywki pierwszoligowe.  Miałem kilka propozycji, ale dostałem bardzo dobry kontrakt od klubu z Torunia i postanowiłem zostać jeszcze na rok – przyznaje popularny „Kotek”.

Dodajmy, że w nadchodzącym sezonie torunianie zagrają w pucharze ETTU. W dniach 27 – 29 października będą gospodarzem turnieju grupowego, który odbędzie się w hali „Spożywczaka”. 

(MM)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

RybkaRybka

0 0

brawo Tomuś 14:38, 29.08.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%