Zamknij

"Kupują luksusowe ciuchy a ja ubieram się na bazarku". Smutne słowa torunianki!

10.57, 25.07.2022 A.J.
Skomentuj fot. depositphotos/zdjęcie ilustracyjne
REKLAMA

Prezentujemy list od naszej Czytelniczki dotyczący Ukrainek w Toruniu. Kobieta przyznaje, że do tej pory pomagała Ukraińcom, ale teraz nie będzie tego robić. Jej zdaniem Ukrainki mają pieniądze i robią drogie zakupy. 

Dzień dobry,

chciałabym się z Wami podzielić historią z jednych z toruńskich galerii handlowych. 

Tyle się teraz mówi o pomocy Ukrainie, sama pomagałam, było mi żal, że muszą uciekać i zostawić wszystko bo Putin bombarduje i niszczy ich kraj. Jednak teraz w ogóle nie jest mi ich żal, a nawet mam dość tych Ukrainek panoszących się po Toruniu. 
Widziałam sama w sobotę jak młode Ukrainki (elegancko ubrane, włosy zrobione, torebki markowe) robiły zakupy w sklepie Guess (to dość luksusowy sklep, nie każdego stać na ciuchy za klika stówek).

Ja sama ledwo wiążę koniec z końcem i im pomagałam, a one sobie robią markowe zakupy, gdzie ja się ubieram po bazarkach aby taniej było.
To jakie one biedne i potrzebujące? Jak je zapytałam skąd mają na to pieniądze i może mi też by coś kupiły to odpowiedziały tylko "Nie Twój interes, mamy swoich sponsorów"

To gdzie tutaj logika? Niby wojna, a te sobie opływają w luksusach a Polacy naiwni na nich robią?
Koniec tej dobroci, niech pracują normalnie, zaraz dojdzie do tego, że te luksusowe Ukrainki będą nam toruniankom facetów zabierać.

Niech wracają do siebie, bo Polska dla Polaków!

Pozdrawiam Aneta

Zobacz także:

(A.J.)

Internautka

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (6)

NergalNergal

8 8

Nie wina Ukrainek, że bieda Polki nie dbają o sobie. Zamiast na ciuchy wydają hajs na żarcie i alko 17:07, 25.07.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

LolLol

5 2

O proszę ktoś tu się martwi o polskich facetów 🤔 02:38, 26.07.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

HyhyHyhy

6 3

Osobiście takiej rozrzutnej Ukrainki to raczej bym nie chciał i robić na jej durne zakupy ale jak się trafi normalna to czemu nie spróbować 😉 02:40, 26.07.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

SernickSernick

6 5

Ukrainek zjechało pewnie ze 2mln. Logiczne że wśród nich są mniej i bardziej zamożne. Jedne wymagają pomocy bo średnio radziły sobie na Ukrainie a inne żyły w luksusach. Pierwsze wymagają pomocy a drugie nie, proste. A co do podkradania facetów to niestety rozumiem obawy. Jak 15 lat temu byłem w UK podobne obawy miały spasione, wredne i roszczeniowe Brytyjki... Analogię niech "czytelniczka" znajdzie sobie sama. 06:32, 26.07.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

DdddDddd

9 3

To jest smieszne. Wielu Ukraincow zylo lepiej niz Polacy, nie tylko tzw oligarchowie. Rozumiem ze czytelniczka nigdxie w swiecie nie byla i jej zdaniem wszyscy zyjacy na wschodzie sa biedniejsi. Pewnie o Afryce mysli ze tam same wioski i pastwiska 🤣 Jesli guess to luksusowy sklep to 🤣 skoro ludzie maja kase na kontach, banki w Ukrainie dzualaja, zyli dobrze to czemu na obczyznie maja zyc jak kloszardzi? Bo jakas baba tak uwaza? 07:28, 26.07.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Biuro Prasowe PrezydBiuro Prasowe Prezyd

6 6

Droga czytelniczki i autorko listu.

Zdaniem "Polska dla Polaków" wpisała się Pani w najgorszy możliwy sort - zabrzmiał Pani słowami ONR i innych prawicowców.

Polska dla Polaków, a Pani szanowna by nie pojechała sobie na wakacje do Egiptu/Chorwacji?
Jakby w Polsce wybuchła wojna i wyjechałaby Pani za granicę bez portfela i kart kredytowych? Nie ma Pani oszczędności na koncie, które by Pan wypłaciła za granicą?

Kochana kobitko nie każdy Polak jest ubogi, tak samo nie każdy Ukrainiec jest biedny - Pani szanowna stereotypami myśli nadal -. Byłaś kochaniutka we Lwowie, Kijowie przed wojną, zobaczyłaby Pani, że ludzie żyli tam tak jak i my.

Kochanieńka niech każdy kupuje co chce i za co chce. Sytuacja jest straszna to prawda, zgadzam się, że część Ukraińców być może zachowuje się niestosownie (ale część Polaków także) więc skupmy się na sobie, pracujmy i żyjmy dalej w świętym spokoju :) Czego i pani życzę. 09:46, 26.07.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%