REKLAMA

Jak się robi medyczny biznes: o tym opowie torunianka

09:18, 29.11.2016 | K.F.
REKLAMA
Skomentuj
Małgorzata Kaczorek, fot. nadesłane/depositphotos.com

Bohaterką drugiego spotkania z cyklu Z biznesem mi do twarzy będzie szefowa spółki Kiwi Art i członek zarządu Business4Health. O tym, jak z sukcesem łączyć biznes z medycyną opowie 30 listopada w restauracji Loft 79. 

Podczas kolejnej odsłony spotkań z przedsiębiorczymi paniami, poznamy specjalistkę z branży medycznej.

- Małgorzata Kaczorek to kolejna torunianka, która zrealizowała swoje marzenie i od kilku lat prowadzi własną firmę - mówi Joanna Cieślak-Ospalska, organizatorka spotkań mentorskich promujących przedsiębiorczość wśród kobiet. - Udało jej się zaistnieć w bardzo trudnej i wymagającej branży; wśród jej klientów są firmy farmaceutyczne, medyczne i zajmujące się profilaktyką zdrowotną. Sama również rozwija markę Tak dla zdrowia. Pod tą nazwą funkcjonuje fundacja oraz portal dla osób dbających o zdrowie.

Główne obszary działania Małgorzaty Kaczorek to marketing  i zarządzanie projektami. 

Zaczynała w spółce Bayer HC jako przedstawiciel regionalny, potem była dyrektorem generalnym w firmie HPA i dyrektorem centrum medycznego LUX MED Sp. z o.o. Od 6 lat kieruje agencją marketingową Kiwi Art specjalizującą się w obsłudze placówek medycznych, a od 4 zasiada w zarządzie spółki Business4Health, która zajmuje się outsourcingiem farmaceutycznym. Jest również członkiem zarządu toruńskiej Izby Przemysłowo-Handlowej i od niemal roku członkiem rady Narodowego Komitetu Seniora. Jej przepis na sukces w biznesie? Konsekwencja, dobra organizacja pracy i wiara w to, co się robi.

Spotkanie rozpocznie się o godz. 18 w restauracji Loft79, ul. Dąbrowskiego 6.

(K.F. )
REKLAMA

Komentarze (1)

razdwatrzyrazdwatrzy

2 0

1. ów Pani nie ma pojęcia jak się robi biznes i pieniądze, nie ma nic wspólnego z ww tematem.
słowa klucze : *wyrzucili mnie na z Lux Medu *jak prowadzi się tyle firm nic nie robiąc *plajt
2. http://www.gowork.pl/opinie_firma,1338176,0 08:08, 01.12.2016

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone | 2018