Zamknij

Córka przerażona tym co wyprawia jej ojciec w czasie pandemii koronawriusa w Ciechocinku

08:17, 10.10.2020 | ddtorun.pl
Skomentuj
REKLAMA

Ciechocinek k. Torunia: córka przerażona tym co wyprawia jej ojciec w czasie pandemii koronawriusa

List Czytelniczki w temacie podejścia mieszkańców oraz właścicieli lokali w Ciechocinku k. Torunia do całej sytuacji związanej z pandemią koronawirusa. 

Droga Redakcjo,

proszę o pomoc. Wiem że macie dużą siłę rażenia i artykuły mają duży oddźwięk. Sprawa nie jest fajkowa, a dotyczy tego co się dzieje w ostatnim czasie wokół nas. Covid-19, dla jednych sytuacja poważna, dla innych wymysł władz i manipulacja.

[ZT]29260[/ZT]

Niemniej jednak sytuacja jest poważna, a łatwiej dla nas wszystkich jest przestrzeganie zasad. Wiadomo, pracować trzeba, ale można zrezygnować z rzeczy zbędnych i zachować obywatelską odpowiedzialność. Dążąc do calu, co mnie martwi? CIECHOCINEK.

Mój tata, choć starszy i narażony, osoba po zawale lekceważy wszystko , a nie jest on jedyny. Natomiast ma na to pełne zezwolenie od właścicieli lokali w Ciechocinku. Co tydzień widzę zdjęcia na jego telefonie z tzw. "fajfów". Zero dystansu, miseczek a tylko tańce wśród kuracjuszy. Policja? Mała miejscowość, każdy każdego zna i nikt nikomu w lokalu nie wystawia mandatów.

[ZT]28458[/ZT]

Ostatnio tata się śmiał że wchodził że znajomą i na liście covidowskiej podali fałszywe dane, aby w razie czego nie iść na kwarantannę. Zero sprawdzania dowodów, zero obostrzeń. Właściciele tłumaczą się, że ostatnie obostrzenia o zamknięciu klubów i imprez ich nie dotyczą, gdyż są to restauracje, które funkcjonują do godz. 22.

Restauracja z tańcem i 15 osobami przy stoliku? Ludzie nie zarażają, tym bardziej bez maseczek. Może opiszcie to, może choć właściciele lokali się przestraszą i zaczną sami przestrzegać zasad, a przecież od soboty Polska podzielona na strefę żółtą i czerwoną - 1osoba na 4m2 przy stoliku, ale oczywiście nie w Ciechocinku bo tam życie w Bristolu czy Tęczowej kwitnie, jeden na drugim siedzi a za chwilę zacznie brakować respiratorów, a tym bardziej że dotyczy to seniorów.

Z góry dziękuję i liczę na waszą pomoc.

Pozdrawiam,

Maria

[ALERT]1602310494585[/ALERT]

(ddtorun.pl)

Internautka

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (6)

PatrzajPatrzaj

4 10

I *%#)!& przestań narzekać. Poczekaj wszystkie te stare ramole zdechna i bedzie spokoj. I ich przy nie beda brudzic na ulicy. Same plusy jak dla mnie. Mowia ze stary to *%#)!& A jednak widac ze dziadki chociaz wiedza ze korona to s iema na skwle swiatowa. To program zniewolenia i ubezwlasnowolnienia spoleczenstw. 08:54, 10.10.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Bez prawie Bez prawie

8 5

Nie ma obowiązku noszenia masek wiem ze jak klient wejdzie bez maski to nikt nie ma prawa mu nic zrobić, policja straszy mandatem a jeśli ktos chce wniosek do sadu to nie wystawia bo nie mają prawa, więc naprawdę robią nas w hvja zastraszają próbują zabrać wolność. To są sprawdzone informacje. 09:26, 10.10.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

ObywatelObywatel

9 1

Żeby tak własnego ojca wsypać.. Wstyd 18:05, 10.10.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

covidcovid

0 0

Nie "wsypała" bo nie podała jego danych. 22:57, 15.10.2020


Jo Jo

7 1

Co za *%#)!& .Papka Morozow. 23:15, 10.10.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

CiechociniankaCiechocinianka

1 0

Bzdury Pani pisze i kłamstwa „Tęcza” była zamknięta w sobotę! Nie piszemy „Tęczowa” bo czegoś takiego w Ciechocinku nie ma jest „ Tęcza”!!! 23:06, 12.10.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA