Zamknij

"To zwykły bubel za kupę kasy". Torunianka oburzona tak zwaną "Jarosławką"

12.00, 15.09.2022 A.J.
Skomentuj fot. Daniel Wiśniewski
REKLAMA

Prezentujemy list od naszej Czytelniczki dotyczący budzącej ogromne emocji ławeczki patriotycznej - tak zwanej 'Jarosławki", która od kilku dni stoi w Toruniu w pobliżu przystani AZS. Mieszkance Torunia ta inwestycja się nie podoba.  

Dzień dobry,

ja piszę do Was, aby wyrazić swój sprzeciw przeciwko tak zwanym ławeczkom patriotycznym. Jedna z nich stoi też w Toruniu. Byłam, widziałam i jestem mocno zniesmaczona. Przecież to zwykły bubel za kupę kasy!

Jedna ławeczka to koszt 100 tysięcy złotych za te pieniądze można by nakarmić głodnych, wyleczyć chore dzieci, ogrzać szkoły lub pomóc uchodźcom z Ukrainy.
Idzie potężny kryzys, to będzie ciężka zima, a PiS się bawi i złotem płaci...

Rozumiem jakby taka ławeczka stanęła np. w maju, ale nie we wrześniu, gdzie w listopadzie (o ile przetrwa) zostanie zdemontowana. 
Dziwię się, że prezydent Zaleski jako włodarz Torunia nie zareagował, przecież to on rządzi miastem a nie Morawiecki, jako lokalizację mógł wskazać imperium Rydzyka, a nie okolice bulwarów...

To kpina i śmianie się w twarz zwykłym ludziom. To wszystko z naszych pieniędzy, bo jak wiadomo rząd swoich nie ma. Ludzie obudźcie się, bo zaraz nie będzie, co zbierać z tego naszego pięknego kraju niszczonego przez szkodników z PiS. 

Afera goni aferę, a my nie robimy z tym nic. Trzeba wyjść na ulicę i pogonić ten rząd, bo będzie jeszcze gorzej tylko!

Pozdrawiam Beata

Jakie jest Wasze zdanie w tej sprawie?

Zobacz także:

(A.J.)

Internautka

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (3)

Amadeusz Amadeusz

10 2

Pawiloniki na Bulwarach bardziej szpecą to jest temat, którym należało by się zająć. 17:13, 15.09.2022

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

IkaIka

1 1

Ale za pawiloniki płaci inwestor, a za to gó..no zwane jaroslawkami płacimy my!!!! PODATNICY. 17:52, 20.09.2022


MozartMozart

2 1

Ukochany Amadeuszu!

Zwolenniku PARTII RZĄDZĄCEJ jesteś w ogromnym błędzie. Właśnie takie małe rzeczy, które firmuje TWOJE partia z Macierewiczem smoleńskim biskupem na czele rujnują ten Kraj. Dlatego też moim zdaniem każdy z Pisowskich posłów winien oddać kasę za te "ławeczki" i przekazać na inne cele chociażby na poprawę psychiatrii dziecięcej, która jest w opłakanym stanie. Jednak TY i TWOJA Partia nie potraficie pomagać, nic a nic, tylko kasę wydawać na bzdury : TVP, Podkomisję Smoleńską etc.
Zastanówcie się. 08:35, 16.09.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%