Zamknij

"To było cudowne święto i zabawa". Seniorka dziękuje Rydzykowi i uderza w LGBT!

08.50, 07.08.2022 A.J.
Skomentuj fot. Agnieszka Bielecka
REKLAMA

Prezentujemy list od naszej Czytelniczki dotyczący 14. Dziękczynienia w Rodzinie, które odbyło się w Toruniu 6 sierpnia. Kobieta nie oszczędza ciepłych słów pod adresem ojca Rydzyka, którego nazywa "dobrem narodowym". 

Szczęść Boże,

drodzy Państwo, mieszkańcy naszego kochanego Torunia, a także goście tego wydarzenia. Chciałabym serdecznie podziękować za wspólne przeżywanie 14 Dziękczynienia w Rodzinie. To był cudowny dzień wypełniony modlitwą, ale i dobrą zabawą. Byłam pierwszy raz i nie zapomnę tego nigdy, wreszcie byłam szczęśliwa, pierwszy raz od dawna. Dziękuje za to naszemu wielebnemu ojcu Dyrektorowi Tadeuszowi Rydzykowi.

Mimo tak trudnego czasu - pandemii, wojny na Ukrainie, tego, że Unia Europejska i opozycja ciągle "nas opluwają" udało się zorganizować takie cudowne święto.

Tam było wszystko czego człowiek tylko zapragnął i modlitwa i wspaniała homilia toruńskiego biskupa, zabawa wyśmienita dzięki koncertom, smaczne jedzenie i cudowne rzeczy do kupienia. No i te darmowe badania. Zrobiłam ich wiele i jestem wdzięczna ojcu dyrektorowi i PiS, prywatnie nie byłoby mnie stać a dzięki Wam mogłam to zrobić i to za darmo. Jesteście cudowni i wspaniali. PO nam tylko zabierało i nic nie dawało, a Wy tak o nas dbacie. 

Cudowne było też to, że ludzie byli dla siebie mili i serdeczni, nawet jak się nie znają, a nie jak na tych zboczonych marszach LGBT, czy protestach kobiet, które chcą zabijać dzieci. Oni zaślepieni opozycją i Unią sieją nienawiść i plują na kościół, a u nas jest miłość, pokój i wzajemny szacunek. Każdej nocy modlę się, aby Ci ludzie LGBT się nawrócili i przestali opluwać wspaniały kościół i ojca Rydzyka. On tyle robi dla kraju, nawet jego dzieła w tym muzeum papieża chwalił wczoraj prezydent Torunia. Wystarczy też zobaczyć tłumy u ojca Rydzyka i garstkę ludzi na marszach LGBT.

Wiem, że zaraz ludzie będą mówić, że kościół nie jest święty, że księża grzeszą, ale każdy popełnia błędy i błądzi. Każdemu trzeba dać drugą szanse, przecież biskupi wyciągają konsekwencje i dają kapłanom drugą szansę, a ilu jest złych ludzi wśród opozycji i ich elit celebryckich? Tam dopiero jest zboczenie, a czepiają się ojca Rydzyka, który jest chyba najwspanialszym kapłanem na świecie. 

Jeśli Bóg da, za rok znów będę na tym święcie, a może jeszcze wcześniej na urodzinach Radia Maryja, bo to najwspanialsza rozgłośnia dla zwykłych ludzi, która nie boi się mówić prawdy i nie kłamie jak TVN. To był wspaniały dzień, będę go wspominać, dziękuję rodzinie Radia Maryja i ojca Tadeuszowi Rydzykowi. 

Pozdrawiam i życzę dobrej niedzieli spędzonej z najbliższymi - Janina

Zobacz także:

(A.J.)

Internautka

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (13)

Nergal Nergal

17 8

Kolejna nawiedzona. LGBT i TVN blee, ale sekta złotego cielca i TVP cacy... Ogarnijcie się ludzie! 10:00, 07.08.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

mikimiki

12 7

Olaboga Yanka ty promujesz pedofilie !!!!! Czy was pogięło co wy z plebanem macie na ołtarzu ????? 10:18, 07.08.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Tołdi Tołdi

10 7

Ale PiSu to jest wina bo podzielił narod rozpętał wojne PiS, kościół i Rydzyk vs opozycja, lewactwo i zła Unia. Jak ludzie zaczną się mordować PiS będzie miał krew ma rękach 11:37, 07.08.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


Hehehehe Hehehehe

6 4

Pani Janino....niestety pani poglądy odchodzą wraz z PiSem w niechlubną otchłań naszej historii....taki ciemnogród i zaścianek już nigdy się nie powinny zdarzyć....pani słowa świadczą dobitnie o tym jak działa sekciarstwo pana Rydzyka który w sposób bezczelny wykorzystuje malutkich rozumem do swoich egoistycznych celów....Boga to on już dawno odrzucił pozostał tylko złoty cielec 22:04, 07.08.2022

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

WaldiWaldi

2 2

Masz rację hehehehe, że ciemnogród odchodzi w zapomnienie. Idzie nowe. Nadchodzi nowa wojna światowa, zagrożenie głodem, zagrożenie suszą, zmiana klimatu, pożary na dużą skalę, powodzie, rozluźnienie obyczajowe. Jak to wszystko uda ci się przeżyć, to może ci się te twoje zwoje mózgowe wyprostują i przestaniesz się podśmiewac hehe... 07:28, 10.08.2022


Gość Gość

3 3

Jesteście naiwni !!! Naprawdę myślicie że babka od T. Rydzyka napisała do ddt? Ona ma gdzieś takie media, a one robią z was łosi do hejtowania. Pomyślcie trochę. 22:18, 07.08.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Czytelnik Czytelnik

5 3

Żal słuchać toruńskich mocherowych beretów. 11:20, 08.08.2022

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

WaldiWaldi

2 1

A mnie czytać toruńskich ćwoków. 08:32, 10.08.2022


kiJankakiJanka

5 3

jak ksiądz zgwałci twojego syna / wnuka , to będziesz prosiła o drugą szanse dla niego . Czy dotyczy to obcych poszkodowanych a najlepiej z opozycji . 13:17, 08.08.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Rzecznik UMTRzecznik UMT

0 1

Szanowni Państwo!
Proszę o oficjalne zgłoszenie w tej sprawie. Prezydent Miasta z przyjemnością wysłucha Państwa uwag i zażaleń na temat jego ekscelencji ojca dyrektora Tadeusza. Który od lat bardzo wspiera Toruń.

DDTorun nie wpisuje się w naszą wizję dziennikarstwa, gdyż jak nie raz Państwo podkreślacie w swoich komentarzach z dziennikarstwem ten portal ma niewiele wspólnego. Dlatego bardzo proszę o kontakt bezpośrednio z nami gdyż jedynie oficjalne skargi i zgłoszenia mogą przynieść skutek.

Dlatego też czekam na Państwa listy,e-maila bądź osobiste wizyty. Polecam również kontakt z panią Sylwią rzeczniczką MZK, jeżeli sprawa również dotyka komunikacji miejskiej.
Pozdrawiam
Ania. 08:01, 09.08.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Rocky Rocky

2 1

Idź mu babo wylizać dupe, skoro jesteś taka podjarana. 12:15, 09.08.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

rrrrrr

0 0

Ten rząd robi obywatelom pranie mózgu widać tu metody dawnego Związku Radzieckiego przejąc media ,prasę, sądy,policje i wojsko, śledzić obywateli ogłupiać dzieci w szkołach kreując historie dla własnych potrzeb przekupują nawed pseudoreligijnych pajaców typu Rydzyk którzy jedyne co kochają to pieniądze i luksusy udając dobrego samaritanina to tylko "wilki w owczej skórze" ktorzy robią z ludzi stado baranów którzy nie potrafia samodzielnie myśleć. Ludzie są tak *%#)!& że potrzebujący chory człowiek prosi ich o pomoc to odmawiają a jak facet w sukience woła o datki na jakieś figurki lub nowe auto to wszyscy od razu walą kasą bo taki ksiądz nie może sie poruszać byle czym. 18:04, 13.08.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%