Zamknij

"Kto chce ten mu daje. Dla nas to dobrodziej". Seniorka murem za ojcem Rydzykiem!

09:30, 05.08.2022 | A.J.
Skomentuj fot. Miłosz Zieliński
REKLAMA

Prezentujemy list od naszej Czytelniczki w obronie ojca Tadeusza Rydzyka, Radia Maryja i Telewizji Trwam. Zdaniem kobiety wpłaty datków są dobrowolne, a osoby, które nie wpłacają nie mają prawa krytykować duchownego. 

Szczęść Boże Redakcjo,

piszę do Was w obronie naszego wspaniałego dobrodzieja ojca Tadeusza Rydzyka. Właśnie na Waszym portalu wylewa się wiadro nienawiści na tego wspaniałego człowieka i jego szlachetne inicjatywy. 

Ja wiem, że pewnie pisze to głównie lewactwo, które nie ma Boga w sercu, ale my prawdziwi Katolicy nie możemy już dłużej milczeć jak się nas opluwa i prześladuje. Te wszystkie osoby, które równają naszego kochanego ojca z diabłem chociaż raz z nim rozmawiały? Ojciec dyrektor to wspaniały, przyjazny i pomocny człowiek. Wiadomo, że jego szlachetne inicjatywy jak muzeum, czy park pamięci wymagają nakładów finansowych, ale kto chce ten daje. Przymusu nie ma, ja wolę dać na ojca Rydzyka niż na LGBT, będę bliżej nieba niż piekła. 

Tutaj chciałabym pochwalić też nasz kochany rząd, ministra Ziobrę i wicepremiera Glińskiego, że z takim zaangażowaniem wspierają inicjatywy ojca Tadeusza Rydzyka. Znajdzie się dla nas nich miejsce w niebie, bo tak dobrego człowieka jak ojciec Rydzyk nie było i nie będzie. No może nasz Jan Paweł II może się z nim równać, ale nikt inny.

Jutro pójdę na święto i to wspaniałe dziękczynienie i będę się modlić i cieszę się, że ojciec Tadeusz tak to zorganizował - i msza i koncerty, taka rozrywka wspaniała sprawa. Nasz seniorów nie stać na drogie koncerty lewackich gwiazd, a on daje nam to za darmo. Do tego darmowe badania, no nasz kochany dobrodziej. Tyle dla nas seniorów robi i jutro mu za to podziękujemy. 

Proszę też o uszanowanie ojca dobrodzieja i zaprzestanie lewackiej fali nienawiści. Wraz z koleżankami z kółka różańcowego będę się modlić o nawrócenie dla tych wszystkich lewackich bezbożników.  Obyście się nawrócili. 

Pozdrawiam i życzę wszystkim dobrego dnia i Błogosławieństwa Bożego!

Zobacz także:

(A.J.)

Internautka

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (16)

Nergal Nergal

8 4

Boże jaka nawiedzona baba. Co te media Rydzola i TVP robią ludziom z mózgu... 09:43, 05.08.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

mikimiki

5 3

Co to miasto ma w sobie , że przyciąga najgorszy element !!! Przeklęte miasto czy co ????? 10:26, 05.08.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

ffffffffffffffffffffffff

11 3

kobieto chcesz, to dawaj Twoja sprawa ale niech ten szatan odpier***I się od kasy z naszych podatków i tacy łajdacy jak ten gliński czy inni funkcjonariusze bandy zarządzającej POLSKĄ nie mają prawa rozdawać nie swojej kasy tyle i tylko tyle Amen 10:47, 05.08.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


komuna outkomuna out

0 1

paszła won -
komusza Czerwona patologio 16:30, 05.08.2022


precz zKomunąprecz zKomuną

4 6

kto chce to mu wpłaca (wolna wola, wolny wybór) i nikt nikogo nie zmusza. Dlaczego tylko Czerwonych : grzecznych Czytelników gazety wyborczej i zduraczonych abonentów TVN :
razi i uwiera oddolna przedsiębiorczość i zapobiegliwość tego Redemptorysty ?
(precz z czerwonym socjalizmem!) 13:07, 05.08.2022

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

IkaIka

2 2

Jak to nie zmusza??? A podatki to tylko katole płacą? A rząd skąd ma pieniądze dla rydzola? Z podatków. 16:05, 05.08.2022


PrawdaPrawda

3 4

a z UE z Zachodu -nachalna Multi-kulti homopropaganda .
Promocja aborcji i z Kościółem walka. Piorą nasze głowy i trują sumienia.
Chcą nam Pana Boga w pana Pieniążka zamieniać.... 13:57, 05.08.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Rzecznik UMTRzecznik UMT

2 2

Szanowni Państwo!
Proszę o oficjalne zgłoszenie w tej sprawie. Prezydent Miasta z przyjemnością wysłucha Państwa uwag i zażaleń na temat jego ekscelencji ojca dyrektora Tadeusza. Który od lat bardzo wspiera Toruń.

Szanowni - pisanie postów na ddTorun nic ni zmieni i nic nie przyniesie jedynie oficjalne skargi i zgłoszenia.
Dlatego też czekam na Państwa listy,e-maila bądź osobiste wizyty.
Pozdrawiam
Ania. 14:13, 05.08.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

wRealu24wRealu24

2 3

Katolicyzm nie jest dodatkiem do polskości, zabarwieniem jej na pewien sposób, ale tkwi w jej istocie, w znacznej mierze stanowi ją - Roman Dmowski 16:31, 05.08.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

6666

4 2

Bertrand Russell, wybitny filozof, działacz społeczny i noblista zauważył słusznie:

"„Rozglądając się po świecie, wprędce spostrzegamy, że każdy, choćby najmniejszy wzrost uczuć humanitarnych, każda reforma kodeksu karnego, każdy krok w kierunku zmniejszenia niebezpieczeństwa wojny, każda próba poprawy położenia ras kolorowych lub złagodzenia niewolnictwa, każdy postęp moralny, który się udało osiągnąć, był stale zwalczany przez zorganizowane Kościoły całego świata. Oświadczam po dojrzałym namyśle, że religia chrześcijańska w postaci, jaką jej nadały Kościoły, była i jest jeszcze głównym nieprzyjacielem moralnego postępu świata.“
17:33, 05.08.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

6666

3 1

Tadeusz Kościuszko, nasz wielki patriota słusznie rzekł:"
"Księża będą zawsze wykorzystywać ciemnotę i przesądy ludu. Będą posługiwać się religią jak maską, pod którą kryje się obłuda i zbrodniczość ich poczynań. Kościół powinien być oddzielony od państwa, nie wolno mu zajmować się kształceniem młodzieży. Naród powinien być panem własnego losu i jego prawa powinny być nadrzędne wobec kościoła. Żadna religia nie może im przeczyć odwołując się do prawa boskiego, przeciwnie, każda religia powinna być posłuszna prawom ustanowionym przez naród”.
17:34, 05.08.2022

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

WaldiWaldi

1 1

Możesz podać źródło tego cytatu? Chętnie go poczytam i przeanalizuje. 07:16, 07.08.2022


6666

3 1

Albert Einstein, noblista i wybitny naukowiec słusznie zauważył:
„Bóg to dziecinna legenda. Bóg jest dla mnie niczym więcej niż wyrazem i wytworem ludzkiej słabości, a Biblia zbiorem dostojnych, ale jednak prymitywnych, legend, które są ponadto dość dziecinne. Żadna interpretacja, niezależnie od tego, jak subtelna, nie może tego zmienić"
17:36, 05.08.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

6666

2 1

Papież Leon X rzekł onegdaj w rozmowie z kardynałem Bembo:
,,Wszystkie wieki są dowodem, jak korzystna była dla nas i współbraci ta bajka o Chrystusie” 17:37, 05.08.2022

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

WaldiWaldi

1 1

Podaj źródło tego cytatu. Wymyslac, to ja też potrafię. 07:18, 07.08.2022


REKLAMA
0%