Zamknij

"Będą górale z kożuchami". Ojciec Rydzyk zapowiada atrakcje na pikniku!

 08:30, 05.08.2022 Aktualizacja: 08:33, 05.08.2022
fot. archiwum fot. archiwum

Już jutro (06.08) w Toruniu 14. Dziękczynienie w Rodzinie. Jak zapowiada sam ojciec Rydzyk będzie to okazja do podziękowania wszystkim tym, którzy współtworzą Radio Maryja i dzieła przy nim powstałe. Na pielgrzymujących do Torunia czekać będzie mnóstwo atrakcji o których poinformował sam duchowny. 

Będą koncerty, specjalne miasteczko nauki i zabawy a także strefa gastronomiczna. Będzie można też zakupić różne towary m.in. od górali, do czego zachęcał ojciec Tadeusz Rydzyk.

 

Spotkanie rozpocznie w amfiteatrze o godzinie 11 koncertem sakralnym w wykonaniu ojców bernardynów. O godzinie 12 będzie sprawowana Eucharystia. Mszy świętej przewodniczyć będzie ks. bp Wiesław Śmigiel, ordynariusz diecezji toruńskiej.

[ZT]39672[/ZT]

Po mszy świętej koncerty. Wystąpi m.in.  zespół „Wawele”. Jan Wojdak, lider zespołu, gwarantuje moc wrażeń.

– Przypomnimy nasze największe przeboje. Będzie „Biały latawiec”, „Zostań z nami melodio”, „Nie szkoda róż”. Przylećcie koniecznie na ten koncert białym latawcem 

- mówił dla Radia Maryja Jan Wojdak

Można się spodziewać, że jak co roku do Torunia przyjadą pielgrzymi z całej Polski. 

Zobacz także:

 

Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
0%