Zamknij
REKLAMA

Toruń i okolice: policjanci proszą o pomoc [uwaga, drastyczne zdjęcia]

14:34, 05.06.2020 | ddtorun.pl
Skomentuj Fot. nadesłane
REKLAMA

Toruń i okolice: policjanci proszą o pomoc [uwaga, drastyczne zdjęcia]

Policjanci prowadzący czynności poszukiwawczo – identyfikacyjne proszą o pomoc świadków i internautów, którzy mogą pomóc w sprawie ustalenia tożsamości mężczyzny. Zmarły został odnaleziony w czerwcu 2008 roku w Lubiczu Dolnym na terenie dawnej fermy lisów.

Wykonane czynności i sprawdzenia podjęte w wielu jednostkach w kraju nie przybliżyły funkcjonariuszy do odpowiedzi, kim był ten człowiek? Dlatego prosimy o pomoc.

Komisariat  Policji w Dobrzejewicach prowadzi czynności poszukiwawczo-identyfikacyjne w celu ustalenia tożsamości nieznanej osoby. W dniu 20.06.2008 roku w miejscowości Lubicz Dolny ul. Toruńska gm. Lubicz powiat toruński woj. kujawsko – pomorskie na terenie dawnej fermy lisów ujawniono zwłoki nieznanego  mężczyzny.

W chwili śmierci mężczyzn, mógł mieć około 40 lat, wzrost około 181cm, zęby bez świeżych ubytków, zarost w postaci wąsów.  

W chwili śmierci ubrany był w koszulę w kratę koloru popielatego, podkoszulkę koloru granatowego z napisem secret, spodnie dżinsowe koloru niebieskiego, półbuty sportowe koloru szarego, skarpety koloru czarnego i czarną czapeczkę z daszkiem .

 Przy mężczyźnie odnaleziono m.in.  brązowy portfel z pieniędzmi w kwocie kilkudziesięciu złotych, plastikowe opakowanie po „tik takach", lufka do papierosów i przedmioty prezentowane na zdjęciach

 Wg. ustaleń nieznany  mężczyzna  mógł mieć na imię  Janusz i pochodzić z okolic  Brodnicy lub mieć rodzinę w Brodnicy tj. matkę i lub kogoś z rodzeństwa.

 Dotychczasowe czynności i sprawdzenia podjęte przez funkcjonariuszy w wielu jednostkach w kraju nie przyniosły pozytywnego efektu w postaci ustalenia tożsamości tego człowieka.

Policjanci apelują do  osób, które mogły   znać mężczyznę, mieć z nim kontakt   lub mogące udzielić jakichkolwiek informacji, które przyczynią się lub przybliżą funkcjonariuszy do ustalenia danych personalnych proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Referatem Kryminalnym Komisariatu Policji w Dobrzejewicach tel. 56-641-29-00 lub 35 lub 112.

[ALERT]1591360465951[/ALERT]

(ddtorun.pl)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (1)

Mari27Mari27

2 0

Rozwalacie mnie uwaga drastyczne zdjecia wow powialo groza no i info ze koles mial zeby bez swiezych ubytkow to jest dobre. Policja z wiochy Dobrzejewice napewno sobie poradzi wkoncu to tylko 12 lat prowadza dochodzenie. Powodzenia panowie policjanci. 04:56, 07.06.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA