Zamknij
REKLAMA

Utrudnienia na A1 w stronę Torunia. Trwają powroty z długiego weekendu!

17.45, 15.08.2022 A.J.
Skomentuj fot. archiwum
REKLAMA

Powoli kończy się długi sierpniowy a zarazem wakacyjny weekend. Torunianie jak i mieszkańcy całego kraju wracają z wypoczynku. Widać do na drogach.

W wielu miejscach tworzą się spore korki i swoje trzeba odstać. Tak jest chociaż na autostradzie A1.

Policja apeluje o szczególną ostrożność na drogach. Przypominamy o konieczności stosowania się do przepisów ruchu drogowego, stosowania obowiązujących ograniczeń prędkości, używania pasów bezpieczeństwa i urządzeń do przewożenia dzieci. Zadbajmy o to, aby nasza podróż była przyjemna i wiązała się z długo wyczekiwanym wypoczynkiem.

Zadbajmy o dobry stan techniczny pojazdu, zaplanujmy podróż uwzględniając prognozę pogody i większe natężenie ruchu na drogach. Zapewnijmy sobie komfort jazdy i odpowiednio dużo czasu na dojazd na miejsce. Pamiętajmy, że nie można przewidzieć wszystkich zdarzeń na drodze. Stosujmy zasadę ograniczonego zaufania.

Niestety, również i na drogach naszego regionu, podobnie jak w cały kraju, nie obyło się bez osób, które wsiadły za kierownicę pojazdu po spożyciu alkoholu. Takich kierowców policjanci zatrzymali 76 (przestępstwa i wykroczenia).

Policyjne działania na drogach prowadzone będą do jutra (16.08.2022).

Zobacz także:

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%