Zamknij

Były manager Apatora Toruń jest tym zdegustowany

10:49, 07.05.2022 | ddtorun.pl
Skomentuj Fot. Redakcja
REKLAMA

Były manager Apatora Toruń jest tym zdegustowany

Narastają pewne problemy w toruńskim klubie żużlowym, które miejmy nadzieję szybko zostaną przezwyciężone. W ostatnich dniach sporo mówiło się o atmosferze w drużynie Apatora Toruń i tego, co dzieje się z przyczepnością toru na Motoarenie. Jack Frątczak, były manager toruńskiej drużyny, a obecnie ekspert i komentator żużlowy został zapytany o tę kwestię w niedawnym wywiadzie dla Sportowych Faktów.

Dziennikarz SF odniósł się w rozmowie z Jackiem Frątczakiem do atmosfery w toruńskim klubie. Podobno już po meczu z beniaminkiem z Ostrowa Wielkopolskiego niektórzy zawodnicy narzekali na tor i atmosferę.

– Jestem zdegustowany tym, że takie informacje docierają do dziennikarzy. To niedopuszczalne, by w ten sposób to komunikować. Taki jest żużel. To sport indywidualny. Wystarczy wygrać mecz na wyjeździe i jest zamknięty temat atmosfery, motywacji i marketingu – zaznaczył w rozmowie z SF Jacek Frątczak.

Przypomnijmy, że drużyna w lutym wyleciała na Maltę, by zintegrować się przed sezonem. 

– Jaki sens miała dziś ta wielka integracja, jak dziś każdy ciągnie to wszystko w swoją stronę? – pytał z pewnym zdziwieniem były manager Apatora Toruń.

W opinii Frątczaka najlepszym sposobem na przezwyciężenie kryzysu jest po prostu wygranie meczu na wyjeździe. To z pewnością poprawi atmosferę, motywację i marketing w klubie.

W niedzielę, Apator pojedzie na wyjeździe z GKM-em Grudziądz.

(ddtorun.pl)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%