Zamknij

Apator Toruń ma bardzo duży problem. Mówił o tym kapitan

11:52, 02.05.2022 | ddtorun.pl
Skomentuj Fot. Redakcja
REKLAMA

Apator Toruń ma bardzo duży problem. Mówił o tym kapitan

Paweł Przedpełski (Apator Toruń) przyznał w pomeczowej rozmowie z Łukaszem Benzem na antenie Canall+5 Sport, że w dalszym ciągu brakuje mu prędkości na torze, co przekłada się niestety na słabsze wyniki. Z podobnym problemem zmagają się również inni żużlowcy „Aniołów”.

 

Paweł Przedpełski nie może zaliczyć minionego weekendu do udanych. W sobotę, w Gorican, poszło mu kiepsko, a w niedzielę na Motoarenie w meczu ligowym przeciwko Motorowi Lublin tylko trochę lepiej.

Kapitan Apatora Toruń zdobył tylko 9+1 punktów w sześciu startach, co jak na jego możliwości i to jeszcze na domowym torze, nie jest wynikiem satysfakcjonującym.

Po meczu, Paweł Przedpełski skomentował to, co działo się na torze. Jak zaznaczył w rozmowie z reporterem Canal+5 Sport brakowało przede wszystkim prędkości.

– Żaden z nas nie mógł złapać właściwego ustawienia. Na ostatni bieg nie miałem już nic do stracenia i wziąłem kompletnie inny motor. Trochę było lepiej, ale w dalszym ciągu nie ma prędkości. Ciężko było na tym torze wymijać. Wiadomo, że zawodnicy z Lublina startami nie grzeszyli, co widać po wyniku – powiedział Paweł Przedpełski.

 

(ddtorun.pl)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

MmmMmm

1 0

Zyebany tor 12:27, 03.05.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%