Zamknij
REKLAMA

Kibice Apatora Toruń rozczarowani. Tomasz Bajerski...

11:04, 15.01.2022 | ddtorun.pl
Skomentuj fot. Agnieszka Bielecka
REKLAMA

Kibice Apatora Toruń rozczarowani. Tomasz Bajerski...

W piątek najprawdopodobniej odbyło się spotkanie zarządu Apatora Toruń z Tomaszem Bajerskim, na którym podjęto decyzję o tym, że manager nie poprowadzi drużyny w nadchodzącym sezonie. Zastąpić go ma na tym stanowisku sprowadzony z Wrocławia dyrektor sportowy, Krzysztof Gałańdziuk.

Informuje portal Sportowy Toruń. 

 Informacje na ten temat przekazali kibice Apatora Toruń na oficjalnym koncie na Facebooku.

– Z wielkim rozczarowaniem przyjęliśmy informację o dzisiejszym spotkaniu na którym klub ma definitywnie podziękować za współpracę Tomaszowi Bajerskiemu. Według naszych informacji nowym menadżerem ma zostać dyrektor sportowy sprowadzony z Wrocławia, czyli teoretyk który nigdy nie jeździła na żużlu – czytamy we wpisie na Facebooku.

Kibice Apatora Toruń nie zgadzają się z tym.

– Praca menadżera nie polega wyłącznie na podliczaniu punktów i wypisywaniu w program zmian oraz obsady biegów nominowanych. Tutaj potrzebna jest osobą z autorytetem, która będzie umiała „ugasić pożary” i temperamenty niektórych zawodników, a taką osobą niewątpliwie jest Tomasz Bajerski – zaznaczają fani Apatora Toruń.

– Nie przemawiają do nas argumenty o negatywnym PR które tworzy osoba Bajerskiego. Szkoda, że klub nie widzi negatywnego PR w swojej obecnej postawie gdzie udało zbudować się skład za miliony, a szuka się oszczędności w osobie managera. Jakoś inne kluby również musiały powołać dyrektorów sportowych i nikt nie myśli o pozbyciu się managerów bo na tą chwilę nie ma dla nich pracy? – zastanawiają się fani.

 

Na koniec wpisu jest apel do właściciela Apatora Toruń, by jeszcze raz przemyślał tę sprawę.

Jakie jest Wasze zdanie w tej sprawie?

Więcej o sporcie w Toruniu TUTAJ.

 

(ddtorun.pl)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

Zabawa trwaZabawa trwa

2 9

A miało być tak toruńsko. Miedziak, Baker i przedpeł. A został tylko grubas niszczyciel toruńskiego żużla. Znowu. Bo mu wizerunek bajer popsuł prywatnymi sprawami. Grubasie jak się wygląda jak ty to na wizerunek tylko siłownia i treningi 8x w tygodniu pomogą. Jak ty na to kobitę wchodzisz. Chyba że to Kross pomagał pomocą nie ocenioną. A co teraz jak go nie ma pod ręką??? 10:39, 16.01.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

MorfeuszMorfeusz

3 1

Jak dla mnie To tam se może żądzić kto chce. 12:46, 16.01.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%