Zamknij

Już nie Get Well Toruń! Klub zmienia swój wizerunek, będzie nowa nazwa

12:27, 13.08.2019 | online
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Agnieszka Bielecka

Już nie Get Well Toruń! Klub zmienia swój wizerunek, będzie nowa nazwa

Jak zapowiedział we wtorek w Radiu Gra Przemysław Termiński w przyszłym sezonie toruński klub będzie występował pod zmienioną nazwę. Na razie nie wiadomo jeszcze do końca jaką. Pewne jest, że będzie to nazwa dwuczłonowa z odwołaniem do historii klubu i sponsora. 

Wiele się mówiło o tym, że torunianie wrócą do historycznej nazwy Apator Toruń. Niewykluczone, że tak będzie, ale obok niej pojawi się jeszcze nazwa jednego ze sponsorów, co zapowiedział w wywiadzie Przemysław Termiński. Współpraca z Get Wellem dobiega końca. 

- Pracujemy nad nową nazwą drużyny, która będzie dwuczłonowa. Będzie nawiązaniem do historii klubu i nazwy nowego sponsora tytularnego. Formuła Get Well wyczerpała się, tak naprawdę rok temu - zdradził Przemysław Termiński. 

W przeszłości już podobne rozwiązanie zastosowano, choćby z nazwą klubu Apator Adriana Toruń. Właściciel klubu podkreślił również, że zdecydowana część sponsorów została przy klubie. Są jednak i tacy, którzy powiedzieli dość i zdecydowali się na wspieranie bydgoskiej Polonii. 

(online)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone