Zamknij

W przedszkolu pod Toruniem dojdzie do tragedii? Jedna z matek jest przerażona!

10:16, 10.05.2022 | ddtorun.pl
Skomentuj fot. archiwum
REKLAMA

W przedszkolu pod Toruniem dojdzie do tragedii? Jedna z matek jest przerażona!

Prezentujemy list naszej Czytelniczki dotyczący przedszkola w Biskupicach pod Toruniem. Zdaniem kobiety budynek w którym znajduje się przedszkole nie jest bezpiecznym miejscem. 

Dzień dobry,

piszę do Was bo mam nadzieję że ktoś w końcu zainteresuje się zdrowiem i bezpieczeństwem dzieci przebywających w przedszkolu w Biskupicach pod Toruniem.

Jako matka dziecka, które przez pewien czas chodziło do tego budynku, jeszcze za czasów przedszkola prywatnego, nie mam nic do zarzucenia samej instytucji, chodzi mi jedynie o budynek. Obecnie jest on wynajmowany dla oddziałów przedszkolnych przez SP w Łubiance że względu na brak sal w macierzystym budynku. Dom w Biskupicach, w którym znajduje się przedszkole, jest stary.

Bardzo stary i współdzielony z dwiema rodzinami. Każda grupa ma osobne wejście do budynku. Szatnia jednej jest w części wspólnej, każdy przychodzący ma dostęp do pozostawionych okryć wierzchnich dzieci i pracowników. Na ścianach jest grzyb i pleśń, na suficie plamy powstałe w wyniku zalania. Na strychu stoją miski, które w czasie opadów mają łapać wodę.

W czasie deszczów jest również problem z kanalizacji - wydobywający się zapach uniemożliwia prace. Przestarzała instalacją elektryczna i wentylacyjna grożą pożarem, do którego już doszło kilka lat temu.

W kuchni i salach rozpadające się szafki, dzieci bawią się na starych i brudnych ze względu na lata użytkowania matach piankowych. Krany w toaletach tylko czekają na to by się urwać. Najgorszy jest jednak chyba plac zabaw: spróchniałe deski, wystające gwoździe, brudny piasek w piaskownicy. Może Wasza interwencja i nagłośnienie obudzi wójta.

Pozdrawiam

Masz dla nas temat? Napisz.

[ALERT]1652170395327[/ALERT]

 

(ddtorun.pl)

Internautka

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

ProrusProrus

1 2

Zamknij sie Polko ze swoimi problemami. Chcesz to kup we wlasnym zakresie szafki Ikea. Teraz najwasniejsza jest pomoc Banderowcom z ukrain, potomkom mordercow polskich dzieci i matek na wołyniu'43. Sądząc po samochodach, papierosach i whysky ktore kupuja na wszystkon ich stac. Ale masz pomagać i śpiewać kaline hymn bandery. BO TAKA JEST MODA 07:33, 11.05.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

MorfeuszMorfeusz

1 2

Nie narzekej kobito Nie rób z igły wideł. 08:12, 11.05.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%