Zamknij
REKLAMA

Pisze o koncercie Michała Szpaka w Toruniu: czy nie może być tak zawsze?

11:06, 20.01.2020 | FD
REKLAMA
Skomentuj
Torunianin pyta czy koncerty takie jak ten Robbiego Williamsa nie mogłyby być organizowane tak, jak ten Michała Szpaka (fot. deposit photos/ilustracyjne)

Pisze o koncercie Michała Szpaka w Toruniu: czy nie może być tak zawsze?

Kolejny głos w sprawie obchodów setnej rocznicy powrotu Torunia do wolnej Polski. Tym razem mamy zadowolonego Czytelnika, któremu podobała się cała oprawa. Chciałby jednak, żeby miasto zawsze myślało o mieszkańcach, a nie raz na kilka lat. Chodzi o darmowe koncerty na Arenie Toruń i zamknięte występy m.in. Robbiego Williamsa w CKK Jordanki 

Mieszkaniec Torunia porównuje te obydwie imprezy i pyta, czy imprezy artystów wielkiego formatu nie mogłyby zawsze odbywać się w takiej formule. Przeczytajcie!

Byłem na koncercie w Arenie Toruń z okazji wyzwolenia Torunia! Atmosfera wspaniała, mnóstwo uśmiechniętych ludzi, zero kontrowersji - super! Naszła mnie jednak pewna refleksja. Bilety na występ Michała Szpaka i innych gwiazd były darmowe. Żeby je uzyskać, trzeba było stanąć w kolejce, odebrać zaproszenie i wybrać się do Areny Toruń. Kto chciał, ten dostał zaproszenie. Kto nie chciał, tego nie było. Proste, logiczne, brak kontrowersji. 

Czy w przypadku występu wielkich gwiazd estrady nie mogłoby być podobnie? Przyjechał Sting, był Robbie Williams. Zamiast uczciwego rozdysponowania biletów były jakieś gry, zabawa w kotka i myszkę, "konkursy" w lokalnych mediach i - oczywiście - same VIPy na trybunach za m.in. miejskie pieniądze. Czy nie mogłoby być jak w przypadku koncertu na Arenie Toruń? Ogłoszenie o darmowych zaproszeniach, kolejki pod kasami i zabawa na całego?

Zaraz pojawią się głosy, że ten koncert organizowało miasto, a tamte to TVP i jakaś agencja. Ale halo halo! Miasto musiało mieć wpływ na jego organizację, bo to właśnie w miejskim budynku odbyło się wydarzenie, uczestniczył w nim prezydent, a na biletach (z tego co widziałem na zdjęciach) było zarówno logo miasta, jak i województwa. Prezydent mógł mocno zasugerować odbycie koncertu na Arenie Toruń (to by miała TVP kapitalną galę, a nie takie dziwne coś, co nie było wcale promocją miasta i wizerunkowym strzałem w "10"). Jeżeli już muszą być Jordanki, to dlaczego nie zrobić otwartej sprzedaży? Zapytajcie co sądzi o tym Urząd Miasta i zasugerujcie takie rozwiązanie w przyszłości! Będzie mniej kontrowersji i ludzie będą zadowoleni! 

Pozdrawiam, Mariusz 

Pytania i sugestie Czytelnika przesłaliśmy do Urzędu Miasta.

Zgadzacie się z opinią pana Mariusza? 

[ALERT]1579515021428[/ALERT]

 

(FD)

Internauta

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone