Zamknij

"Niech protestują, ale czemu naszym kosztem?". Mieszkaniec uderza w egzaminatorów!

13.01, 09.08.2022 A.J.
Skomentuj fot. depositphotos/zdjęcie ilustracyjne
REKLAMA

Prezentujemy list od naszego Czytelnika dotyczący protestu egzaminatorów w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego. Od poniedziałku 8 sierpnia wznowiono protest i nie odbywają się egzaminy. Zdaniem mężczyzny protest uderza w zwykłych mieszkańców, on sam miał mieć dziś (09.08) egzamin, który się nie odbył. 

Szanowna Redakcjo,

chciałem za Waszym pośrednictwem zwrócić się do egzaminatorów nie tylko w Toruniu, ale i całym kraju. Chodzi mi oczywiście o egzaminatorów WORD-u, którzy ponownie w ostatnich tygodniach protestują.

Protest potrzebny i konieczny, mają prawo walczyć o swoje, nikt tego nie neguje, ale czemu kosztem zwykłych ludzi?

Z postulatami egzaminatorów się zgadzam, każdy chce godnie żyć, ale muszą też zrozumieć innych. Człowiek w stresie, czeka tygodniami na egzamin, zamartwia się, wykupuje dodatkowe godziny a z dnia na dzień dowiaduje się, że egzamin odwołany bo strajk, Trochę to śmieszne, ale nam (miałem mieć egzamin 9 sierpnia) do śmiechu nie jest. 

Ja wiem, że za rządów PiS każdemu żyje się źle (oprócz polityków PiS i ich rodzin), ale no można było ten protest inaczej zorganizować. Zamiast brania zwolnień lekarskich i braków egzamin można było przyjść do pracy i każdemu kursantowi bez egzaminu wypisywać pozytywny wynik egzaminu. Wtedy każdy byłby zadowolny i efekt lepszy. Zaraz by osoby na stanowiskach przystali na warunki egzaminatorów. 

A tak to jest kiepsko, egzaminatorzy nie zyskali nic, kursanci źli i wygląda to jak jak wygląda. Kończąc chciałem zaznaczyć raz jeszcze, że egzaminatorom kibicuje i popieram protest, ale niech nie myślą tylko o sobie ale i o kursantach. 

Pozdrawiam - Michał 

Zobacz także:

(A.J.)

Internauta

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (4)

Prawnik MichałPrawnik Michał

3 1

A może by tak pozew zbiorowy za odwołanie terminów egzaminów oraz odszkodowanie za utracone dochody wynikające z braku uprawnień do prowadzenia pojazdów? Kto za proszę o odp na ten komentarz 21:13, 09.08.2022

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

Marzena k. Marzena k.

2 0

Ja chętna 21:14, 09.08.2022


GośćGość

2 0

Należy uświadomić społeczeństwo że większość egzaminatorów to byli milicjanci i wojskowi, którzy pobierają wysoką emeryturę resorową. Egzaminy nie są ich podstawowym źródłem utrzymania. Należy rozwiązać z nimi umowy i pozbawić prawa egzaminowania do końca życia. Wtedy inni będą wiedzieli, że chęć wzbogacenia się nie może być kosztem społeczeństwa. 08:02, 10.08.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

ELkaELka

0 0

Zawsze mogą otworzyć szkoły nauki jazdy zobaczymy co potrafią i czy są warci podwyżki 08:23, 11.08.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%