List Czytelniczki w temacie młodego mężczyzny, który od jakiegoś czasu kręci się po starówce w Toruniu i prosi napotkanych przechodniów o pieniądze.
Witam,
proszę o ostrzeżenie mieszkańców i turystów. Po toruńskiej starówce chodzi młody, wysoki chłopak w ciemnych włosach ze sportową torbą. Jest ubrany na sportowo.
Mówi, że był w Toruniu na zawodach i skradziono mu portfel i nie ma jak wrócić do domu. Zbiera na bilet.
Dałam się niestety nabrać. Pieniądze dałam mu w poniedziałek, a w środę (28 lipca), będąc ponownie w Toruniu znowu na niego sią natknęłam.
Jak zorientował się, że dałam mu pieniądze w poniedziałek, uciekł. Szkoda, traci się wiarę w ludzi.
Pozdrawiam,
Czytelniczka
[ALERT]1627550589596[/ALERT]
never15:01, 01.08.2021
nigdy nie dawać pieniędzy żebrakom, nigdy
anka19:54, 01.08.2021
Szukam mężczyzny na namiętne spotkania. Mam 24 lat i zgrabne ciało,
moje nagie zdjęcia i kontakt na stronie:
www.zakazanarandka.pl
__ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __
Wyszukaj mnie po niku: Andzia-isex napisz do mnie lub
zadzwoń o każdej porze, odpisuje zazwyczaj do 5 minut, czekam.
Renia09:59, 02.08.2021
Jak mu dałaś bo był wysoki i miał duża torbę. To teraz nie płacz bo sama chciałaś. myślałaś że będzie ślub a on ze to zawody
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ddtorun.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Czytelnicy nie wierzą w rekordowo niską Wisłę
Wyparcie.
roman
20:31, 2025-07-11
Cisza i łzy w Parku Glazja. Marszałek przyszedł...
Zapamiętajcie to wszyscy. Platfusy to dwulicowi ludzie Tusk, Całbecki, Gilewski czy coś takiego chodzi o prezydenta miasta, jedno mówią, drugie robią. Wpuszczają tę obcojęzyczną hołotę, potem łby spuszczają
Gość
19:33, 2025-07-11
Zbrodnia, która wciąż dzieli Polaków i Ukraińców
Teraz w Polsce mamy pełno ukraińskich kobiet i dzieci, więc pora na zemstę. Co tam szkodzi wybebeszyć jakąś ukraińską szmatę, lub palić w snopach siana ukraińskich bękartów. Polacy z Wołynia oczekują zemsty, gdzieś mają pamięć. PS dziś w grobach się przewracają gdy widzą ile jest tej ukraińskiej dziczy na naszej ziemię.
Ferdynad
17:37, 2025-07-11
Tak pożegnano zamordowaną Klaudię z Torunia
Nie powinna umierać tak młodo a ddt nie powinno tego relacjonować bo to również dramat tworczy.
ProfesorCambridge
17:17, 2025-07-11