Zamknij

Gdzie iść w Toruniu do klubu z klimatem? Polecamy Wehikuł Czasu.

13.13, 04.08.2022 materiały partnera

Przeglądacie mapę klubową Torunia i nie wiecie dokąd iść by spędzić udany wieczór? Spróbujcie czegoś innego.

Wygodne kanapy, domowe wnętrze, rock’n’roll w głośnikach, dobre drinki.

Brzmi jak udany wieczór? O tak, i to w centrum starówki. 

To nie koniec niespodzianek, co jeszcze kryje klub Wehikuł Czasu w Toruniu?

A może bilard do tego?

Warto wspomnieć, że lokal Wehikuł Czasu posiada odrębną salę bilardową. Idealne miejsce, by ze znajomymi zagrać partyjkę i nikt nie będzie kręcił się obok z kuflem piwa. Oprócz tego dostępne są, także darty i piłkarzyki. 

Może zorganizujecie mały pojedynek drużynowy ze znajomymi? 

Gdzie na karaoke w Toruniu?

Również do Wehikuł Czasu. W każdą środę od 21:00, zaczynamy karaoke. Każdy kto ma ochotę zaśpiewać, wystarczy, że wybierze z księgi piosenek swój ulubiony utwór. Nie ma go na naszej liście? To nic, zapytaj prowadzącego, na pewno znajdzie go dla Ciebie. 

To nie koniec - w każdy ostatni piątek miesiąca, organizujemy karaoke na scenie. Możecie poczuć się jak gwiazda, a najlepszy występ zostanie nagrodzony! Pokażcie prawdziwe show u nas nie ma się czego wstydzić, liczy się zabawa!

Jak spędzić udany wieczór w Toruniu?

W Wehikuł Czasu, przy barze każdy znajdzie coś dla siebie. Możecie skorzystać z dostępnego menu lub pomocy barmana, również piwosze zostaną zaspokojeni. 

W lokalu rozbrzmiewa rock, rock’n’roll, lata 80-te, 90-te. Znane i lubiane utwory oraz te ponadczasowe hity, które znają również studenci, bo to ich jest tu najwięcej. Nie martwcie się jeśli muzyka porwie Was do tańca to również jest dozwolone. Dodatkowe promocje za okazaniem legitymacji napotkacie od poniedziałku do czwartku. Natomiast w każdy poniedziałek usłyszycie tylko polską muzykę. Tu nie ma nudy. Bawimy się od poniedziałku do soboty.

Co więcej znajdziecie klubie?

Palarnia, odrębna sala idealna na panieńskie, kawalerskie, urodziny. Sporo miejsca siedzącego. Jeśli męczy Cię eska i dyskoteki, a jednocześnie chcesz mieć udany lokal to sprawdź Wehikuł Czasu przy ulicy Ducha Św. 6. Możesz zrobić rezerwację stolika, lub po prostu przyjść i zająć miejsce.

(materiały partnera )
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%