Zamknij
REKLAMA

Toruń i okolice: schował się w szafie przed policją. Nie uniknie odpowiedzialności

10:32, 13.02.2020 | ddtorun.pl
Skomentuj Fot. Nadesłana
REKLAMA

Toruń i okolice: schował się w szafie przed policją. Nie uniknie odpowiedzialności

Wczoraj policjanci wydziału kryminalnego udali się pod ustalony adres, żeby zatrzymać mężczyznę poszukiwanego dwoma nakazami doprowadzenia i zarządzeniem o zatrzymaniu. Poszukiwany został odnaleziony w szafie. Najbliższe 11 miesięcy spędzi w więzieniu.

Poszukiwany do odbycia kary 26-latek ukrywał się od kilku miesięcy. Kryminalni ustalili gdzie może przebywać mężczyzna i wczoraj (12.02.2020) udali się tam w celu zatrzymania mieszkańca gm. Wielgie.

Drzwi otworzył policjantom członek rodziny 26-latka, twierdząc, że poszukiwanego nie ma na miejscu. Funkcjonariusze nie dali temu wiary i przeszukali mieszkanie. Okazało się, że szafa nie była najlepszą kryjówką i mężczyzna został zatrzymany.

Dwa nakazy doprowadzenia i zarządzenie o zatrzymaniu wydał za mężczyzną Sąd Rejonowy w Lipnie, w związku z uszkodzeniem mienia i popełnionymi wykroczeniami, których się dopuścił.

Zatrzymany noc spędził w policyjnym areszcie. Dziś zostanie doprowadzony do zakładu karnego, w którym spędzi najbliższe 11 miesięcy.

[ALERT]1581586386519[/ALERT]

(ddtorun.pl)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA