Zamknij

Został najlepszym zawodnikiem mistrzostw! Medalowe żniwo ?Kotka?

Michał Malinowski Michał Malinowski 10.15, 10.04.2017 Michał Malinowski
Skomentuj Fot. Facebook/Energa Manekin Toruń
REKLAMA

Świetny występ podczas młodzieżowych mistrzostw Polski zaliczył Tomasz Kotowski z Energi Manekina Toruń. Popularny „Kotek” wywalczył aż trzy krążki, zostając tym samym najlepszym zawodnikiem mistrzostw. Maciej Kotarski (Energa Manekin Toruń)  zakończył zmagania w Białymstoku z brązowym krążkiem. 

Kotowski znakomicie spisał się w grze pojedynczej, pokonując w finale rozstawionego z numerem 1, Marka Badowskiego z Gwiazdy Zooloeszcz Bydgoszcz. Po drugi złoty krążek popularny „Kotek” sięgnął w grze mieszanej w parze z Natalią Bajor. Do tego dołożył brąz w deblu z Maciejem Kotarskim

[ZT]8912[/ZT]

W turnieju indywidualnym, szczęścia zabrakło innemu zawodnikowi Energi, Damianowi Węderlichowi, który w walce o ćwierćfinał prowadził z defensywnie grającym Jakubem Folwarskim 3:0, a w szóstym secie przy stanie 3:2 i 10:9 nie wykorzystał piłki meczowej, ostatecznie przegrywając całe spotkanie 3-4. 

Dodajmy, że Tomasz Kotowski ma już na swoim koncie wywalczone w poprzednich latach mistrzostwo Polski młodzików, kadetów i juniorów. Do kompletu brakuje już tylko tytułu w kategorii senior. 

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%