Energa Toruń pokonuje lidera na Tor-Torze. Znakomite spotkanie

10:23, 07.01.2021 ddtorun.pl Aktualizacja: 10:28, 07.01.2021
Skomentuj Fot. Redakcja Fot. Redakcja

Hokeiści Energi Toruń pokonali na Tor-Torze lidera PLH GKS Tychy 6:3. Torunianie plasują się aktualnie na trzeciej pozycji w tabeli.

Nasz zespół już w pierwszej tercji zaprezentował się ze znakomitej strony, wygrywając 3:1. Na trafienie wychowanka Sokołów Toruń, Mateusza Gościńskiego, który broni barw tyszan, odpowiedzieli kolejno: Bondaruk, Sierguszkin i Rożkow.

W drugiej tercji gospodarze podwyższyli wynik spotkania, strzelając dwie bramki. Uczynili to Gusevas oraz Kamil Kalinowski. W trzeciej odsłonie góą byli przyjezdni, ale nie zmieniło to obrazy spotkania. Dla Energi trafił jeszcze Sierguszkin, ustalając wynik meczu na 6:3.

Z dorobkiem 48 punktów nasza drużyna plasuje się w ligowej tabeli na trzeciej pozycji.