Zamknij
REKLAMA

Jest kolejny zagraniczny gracz w Polskim Cukrze Toruń! To zawodnik z dużym potencjałem

10:23, 03.09.2019 | AJ
REKLAMA
Skomentuj
Foto. Archiwum

Jest kolejny zagraniczny gracz w Polskim Cukrze Toruń! 

Polski Cukier Toruń, poinformował, że zespół zasilił Keith Hornsby. To 27-letni rzucający, który otarł się o NBA. Do tej pory występował tylko w Stanach Zjednoczonych. Dla Polskiego Cukru ma być dużym wzmocnieniem. 

Nowy nabytek Twardych Pierników karierę zaczynał na uczelnianych zespołach Asheville Bulldogs i LSU Tigers. Po studiach starał się o angaż w NBA, ale skończyło się jedynie na testach w Dallas Mavericks.

 

Keith Hornsby to dziewiąty zawodnik w składzie Polskiego Cukru. W klubie pozostali Bartosz Diduszko, Aleksander Perka, Damian Kulig, Karol Gruszecki, Aaron Cel. Nowi zawodnicy to Chris Wright -oraz Jakub Schenk. Co ważne, po dwóch latach wrócił ulubieniec kibiców Kyle Weaver.

Po wielu latach z klubem pożegna się kapitan Łukasz Wiśniewski. To bardzo nie podoba się kibicom, którzy chcą aby popularny "Wiśnia" został w Toruniu.

(AJ)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

spalding/moltenspalding/molten

2 0

Oby ta nowa strzelba TP PC ( przepraszam, że tak uprzedmiotawiam K.Hornsby!!!) dobrze wypaliła! Pozostaje jeszcze mocny center, aby skład był komplementarny, na papierze oczywiście, choć wiadomym jest, że statystyki papierowe poszczególnych zawodników nie grają, czasem tylko daję szkodliwą iluzję! 14:18, 03.09.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone