To nie był udany powrót. Dotkliwa porażka Elany Toruń!

20:39, 03.06.2020 | ddtorun.pl
Skomentuj Fot. Miłosz Zieliński

Po przerwie związanej z koronawirusem wznowiono piłkarskie rozgrywki w II lidze. Oczywiście w odpowiednim rygorze sanitarnym i bez obecności kibiców. Niestety na własnym stadionie Elana Toruń uległa Stali Rzeszów 1:4.

Dla obu ekip był to pierwszy mecz od marca, w obu drużynach panowała niepewność co do dyspozycji piłkarzy.

Spotkanie było bardzo emocjonujące, prowadzone w szybkim tempie.

Co ciekawe początkowo to torunianie mieli przewagę i częściej gościli na połowie rywala.

Pierwsza połowa zakończyła się jednak wynikiem 0:1 dla ekipy Stali.

W drugiej goście podwyższyli na 2:0, ale po trafieniu z rzutu karnego Mariusza Kryszaka zrobiło się 1:2. Riposta gości była jednak natychmiastowa, a gola strzelił Damian Michalik, dla którego było to trzecie trafienie w meczu.

Ostatecznie Elana przegrała to spotkanie 1:4 i zajmuje 14 miejsce w ligowej tabeli.

Kolejny mecz żółto-niebiescy rozegrają 6 czerwca. Na wyjeździe zmierzą się z Legionovią Legionowo.