Zamknij
REKLAMA

Właściciel Apatora Toruń przekazał świetne wieści. Chodzi o...

08:22, 06.06.2020 | ddtorun.pl
Skomentuj Fot. archiwum
REKLAMA

Właściciel Apatora Toruń przekazał świetne wieści. Chodzi o...

Świetne wieści dla wszystkich kibiców żużla i Apatora Toruń. Właściciel drużyny - Przemysław Termiński - poprzez swojego Facebooka przekazał, że dogadał się z wszystkimi zawodnikami i podpisał z nimi aneksy finansowe na sezon 2020 w eWinner 1. Lidze Żużlowej. 

Przypomnimy, że sezon miał ruszyć pierwotnie w kwietniu, ale wszystko zmieniła pandemia koronawirusa. Dlatego los wielu zawodników nie był pewny, ale ostatecznie udało się porozumieć. 

 

Przypomnijmy, z poprzedniego sezonu w Toruniu pozostali m.in. bracia Holder, do klubu po przerwie wrócił Adrian Miedziński, a nowe twarze to Wiktor Kułakow i Tobiasz Musielak. 

(ddtorun.pl)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (1)

ObserwerObserwer

4 2

Może coś ruszy w końcu i najpopularniejsza w Toruniu obecnie dyscyplina sportowa wróci do dobrego miejsca w lidze.. 19:00, 07.06.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz