Zamknij
REKLAMA

Agresywni kierowcy na drogach Torunia i powiatu. Zobacz to! [WIDEO, ZDJĘCIA]

16:00, 20.10.2019 | online
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Nadesłana

Agresywni kierowcy na drogach Torunia i powiatu. Zobacz to! [WIDEO, ZDJĘCIA]

Policjanci stanowczo zwalczają agresywne zachowania na drogach. Jednym z jego przejawów, jest lekceważące łamanie ograniczeń prędkości. Od początku października aż 36 kierowców na drogach powiatu straciło prawo jazdy za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym. Pamiętajmy, nadmierna prędkość może być przyczyną wielu tragedii na drogach!

Od początku października tego roku aż 36 kierowców na drogach powiatu toruńskiego straciło prawo jazdy za rażące przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym. Prezentujemy materiał filmowy zarejestrowany przez policyjne wideorejestratory. Wszyscy kierowcy oprócz zatrzymanych na 3 miesiące uprawnień do kierowania, zostali ukarani mandatami oraz punktami karnymi.

Przypominamy, że w przypadku rażącego przekroczenia prędkości dopuszczalnej w obszarze zabudowanym (powyżej 50 km/h), ujawnienie takiego czynu skutkuje zatrzymaniem dokumentu prawa jazdy w trakcie prowadzonej kontroli drogowej i przesłaniem go do właściwego organu, który wydając decyzję administracyjną, formalnie zatrzyma ten dokument - za pierwszym razem na 3 miesiące.

[ALERT]1571393919944[/ALERT]

(online)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone