Zamknij

Były lider Nowoczesnej w czwartek w Toruniu. Spotka się z torunianami w hotelu Meeting

MT 11:00, 14.02.2018
Ryszard Petru. Fot. DDToruń Ryszard Petru. Fot. DDToruń

Ryszard Petru, były lider Nowoczesnej, porozmawia w czwartek z mieszkańcami Torunia o pomysłach na naprawę państwa i naszego województwa.

Założyciel i były szef Nowoczesnej, ruszył w Polskę ze stowarzyszeniem "Plan Petru". Wspólnie z politykami i ekspertami chce napisać program dla opozycji, który będzie alternatywą dla propozycji Prawa i Sprawiedliwości.

Debata "Plan Naprawy Państwa: perspektywy rozwoju dla Polski i województwa kujawsko-pomorskiego" rozpocznie się o godz. 17.30 w Hotelu Meeting (budynek hali sportowo-widowiskowej) przy ul. Bema 73-89.

- W debacie udział wezmą mieszkańcy, eksperci, przedstawiciele ugrupowań opozycyjnych w regionie, a także przedstawiciele lokalnych organizacji pozarządowych - zapowiada Bartosz Szymanski, koordynator Nowoczesnej w Toruniu.

 

(MT)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
0%