Zamknij
REKLAMA

Internautka skarży się na toruński urząd skarbowy: gdzie wejdę z wózkiem?

12:26, 03.02.2020 | FD
REKLAMA
Skomentuj
fot. Google Maps

Internautka skarży się na toruński urząd skarbowy: gdzie wejdę z wózkiem?

Czy jeden z toruńskich urzędów skarbowych jest przystosowany do wózków? Jedna z internautek twierdzi, że w żadnym wypadku. Budynek II Urzędu Skarbowego nie ma wjazdów dla osób niepełnosprawnych i matek z dziećmi, a winda nie działa. 

W poście, który pojawił się na grupie Toruń - zapytaj i dowiedz się torunianka podkreśla, że nie jest to wina pracowników skarbówki. Ci bardzo chcieli pomóc kobiecie, a kierownik urzędu narzeka na brak funduszy. Przeczytajcie sami. 

Chciałabym zapytać, czy ktoś wie może jako matka z dzieckiem w wózku może dostać się do II Urzędu Skarbowego w Toruniu? Nie ma podjazdu dla wózków i nie działa winda. Do tego nie ma kogo poprosić z ochrony o pomoc, bo ochrona która jest w środku nie jest w zasięgu wzroku takich osób. To skandal żeby interweniować w takich sprawach u kierownika US i prosić przechodniów o pomoc. Kierownictwo bardzo życzliwie wyjaśnia, że jest bezradne wobec decyzji Izby Skarbowej, która nie ma pieniędzy. Był mroźny deszczowy poranek gdy wybrałam się z dzieckiem do II Urzędu, bo nie miałam go z kim zostawić. Oblodzone, śliskie płytki którymi wyłożone są schody i ciężki wózek to ogromne wyzwanie dla samotnej matki. Do tego nie ma w pobliżu II Urzędu Skarbowego miejsc parkingowych dla matki z dzieckiem. To jakaś porażka. Prawie przy Cmentarzu Komunalnym musiałam zaparkować.
 

Poprosiliśmy Izbę Skarbową w Bydgoszczy o komentarz do listu internautki. Do sprawy wrócimy!

A jaka jest Wasza opinia na ten temat? 

[ALERT]1580729728263[/ALERT]

 

(FD)

Internautka

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone