Zamknij

Firma przeprowadzkowa Wrocław

10:50, 14.07.2021 | materiały patnera

Dobre biuro to prawdziwy drugi dom dla pracowników. A podczas pobytu w tym domu każdy pracownik nabywa wiele rzeczy. Wśród nich znajdują się zarówno ważne papiery, sprzęt biurowy i artykuły piśmiennicze, jak i drobiazgi bliskie sercu, pamiątki i inne niezbędne gadżety. Ale co w przypadku zmiany siedziby firmy? Jak szybko i dokładnie przewieźć wszystko, niczego nie gubiąc lub psując? Istnieje cały system prawidłowej organizacji przeprowadzki z prostymi zasadami, z zachowaniem, których można zmienić biuro. Ale można się obejść bez tych sztuczek - wystarczy zamówić u nas relokację biura pod klucz. Wszystkie mankamenty związane z tą procedurą do nowego biura rozwiążą profesjonaliści, a klient nie będzie musiał odrywać się od pracy i martwić o bezpieczeństwo swoich rzeczy.

Podjęcie decyzji o relokacji biura

Jeśli taki pomysł powstał, to należy zdecydować, jak celowa jest przeprowadzka, jakie będą koszty i jak duże będą korzyści z przeprowadzki. W przypadku pozytywnej decyzji należy zacząć planować wydatki i przybliżony termin przeprowadzki. Nakreślić zakres wymagań, jakie musi spełnić wykonawca. Doświadczenie, opinie i rekomendacje, zakres świadczonych usług, jak mówią, każdy drobiazg jest ważny. Należy określić, jakie prace należy wykonać. Nasza firma przeprowadzkowa z Wrocławia ma uprawnienia do wykonania pakowania rzeczy i mebli, dysponujemy własną flotą samochodów i możemy w bezpieczny sposób przetransportować całe mienie. Kto będzie demontował, montował i ustawiał meble w nowym miejscu? Oczywiście pracownicy naszej firmy, dlatego nie trzeba już szukać wykonawcy, który zaspokoi wszystkie potrzeby. To zadanie dla nas.

Podstawowe informacje w sprawie relokacji biura

Przeniesienie biura może być spowodowane różnymi przyczynami: powiększeniem lub zmniejszeniem powierzchni, połączeniem kilku firm, powrotem na terytorium firmy macierzystej. Dziś każda firma rozwiązuje problem optymalizacji kosztów, dotyczy to również kwestii relokacji. Co jest ważne?

  • Rzeczywista wielkość przewożonego mienia. Należy pamiętać o wszystkim: ilości krzeseł i foteli, wielkości stołów, ile półek znajduje się w każdej z szafek, czy trzeba zdemontować mebel, czy też część mebla można przewieźć zmontowaną.
  • Czy jest jakiś sprzęt lub meble, które wymagają szczególnej uwagi podczas przeprowadzki? Na przykład drogie meble z gabinetu dyrektora lub wyjątkowo ciężki sejf. Wszystko to będzie wymagało dodatkowych zasobów naszej firmy przeprowadzkowej we Wrocławiu.
  • Wyznaczyć cechy lokalu, zarówno przy wyjściu, jak i przy wejściu: z którego piętra, na które piętro planowana jest przeprowadzka, jakie są windy i schody.

Nie trzeba ograniczać się do rozmów telefonicznych. Najlepiej odbyć kilka spotkań konsultacyjnych, w wyniku, których eksperci naszej firmy przeprowadzkowej z Wrocławia prześlą szczegółową ofertę uwzględniające potrzeby. Dodatkowo, zgodnie z projektem i treścią oferty handlowej, będzie można ocenić profesjonalizm naszej firmy. Im pełniejsze informacje otrzymamy tym lepiej. Podamy nie tylko szacunkowy koszt przeprowadzki, ale także harmonogram, plan przeprowadzki, wyliczenie ilości zasobów.

Niedroga relokacja biura

Nasza firma przeprowadzkowa we Wrocławiu zatrudnia wykwalifikowanych specjalistów, którzy pomogą nie tylko w przenoszeniu rzeczy i mebli. Można ich poprosić o zmianę aranżacji mebli. Wiedzą, jak zdemontować ekskluzywne meble z wyjątkowymi okuciami i jak zapakować te elementy, aby były niezawodnie chronione przed uszkodzeniami (zadrapaniami itp.). Aby można było zaoszczędzić na tej pozycji wydatków, należy zoptymalizować czas ich działania. Około 60% czasu przeprowadzki poświęca się na przygotowanie rzeczy do transportu. Aby skrócić ten czas, trzeba ustalić z góry, które szafy można transportować zmontowane, nie tracąc czasu na ich demontaż, a następnie złożenie ich w nowym miejscu.

Przed przeprowadzką wszystkie meble będą musiały zostać oznaczone. Sprzęt biurowy oraz inne wartościowe przedmioty zostaną zapakowane znacznie pewniej i szybciej przez naszych ekspertów. Ponadto w takim przypadku będą odpowiedzialni za bezpieczeństwo mienia, które spakowali własnymi rękami. Konsultując się wcześniej z naszymi ekspertami, będzie można skorzystać z ich doświadczenia oraz zasobów naszej firmy. Dzięki temu można nie tylko zoptymalizować koszty przeprowadzki, ale także zaoszczędzić sobie i pracownikom stresu. A ta oszczędność jest bezcenna!

Jakie pułapki można napotykać etapie organizowania relokacji?

  • Wybór wykonawcy, który nie posiada zasobów niezbędnych do realizacji projektu
  • Podpisanie umowy, która nie zawiera postanowień o fundamentalnym znaczeniu (odpowiedzialność wykonawcy za bezpieczeństwo mienia firmy i osób trzecich, przestrzeganie warunków przeprowadzki, informacje o całkowitym koszcie przeprowadzki).

Wybierając firmę przeprowadzkową z Wrocławia, można być pewnym naszej rzetelności. Posiadamy wszystkie zasoby niezbędne do zorganizowania przeprowadzki, dysponujemy bezpiecznymi pojazdami przystosowanymi do przewozu mebli. Ponadto posiadamy doświadczenie w organizowaniu takich projektów na bieżąco, a nie doraźnie. Ważne! Zorganizowanie przeprowadzki biura na dużą skalę różni się od organizacji małej niedrogiej przeprowadzki mieszkania. Trzeba rozważyć te niuanse podczas tworzenia wymagań dla firmy przeprowadzkowej.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%