Zamknij

Co łączy Olgę Bołądź i toruńskiego dewelopera? Zobacz ten film!

00:01, 14.09.2020 | .
Znana aktorka Olga Bołądź została ambasadorką nowoczesnego osiedla 'Sosnowy Las'. Fot. PRES Grupa Deweloperska

Znana aktorka Olga Bołądź została ambasadorką nowoczesnego osiedla "Sosnowy Las" powstającego przy ul. Strzałowej 17-19 w Toruniu. Elementem kampanii reklamowej prowadzonej przez Grupę Deweloperską PRES jest film z gwiazdą w roli głównej!

Osiedle “Sosnowy Las” to kilkanaście nowoczesnych, wielorodzinnych budynków z mieszkaniami o powierzchni od 32 m² do 94 m² zlokalizowanych w lewobrzeżnej części Torunia, na wysokości Kępy Bazarowej, 5 minut od centrum miasta. 

Taka lokalizacja oznacza funkcjonalny układ, bezpośrednie sąsiedztwo terenów zielonych, a jednocześnie bliskość szeregu obiektów użyteczności publicznej. 

"Sosnowy las" to idealne miejsce do zamieszkania dla osób ceniących sobie design, komfort życia, spokój, sąsiedztwo zieleni i aktywny wypoczynek.

Osiedle posiada obszerne tereny rekreacyjne: ok. 1 ha lasu, dwa boiska sportowe, przestronne place zabaw, altany, stoły do ping ponga i szachów. Jest tu nawet prywatne przedszkole

Nic więc dziwnego, że pochodząca z Torunia gwiazda, jedna z najpopularniejszych aktorek w kraju, znana z takich produkcji jak: "Chyłka", "Botoks" czy "Kobiety Mafii" została twarzą kampanii reklamowej Grupy Deweloperskiej PRES. 

Zachęcamy do obejrzenia filmu z Olgą Bołądź, która wciela się w rolę... mieszkanki "Sosnowego Lasu". Jej dzień zaczyna się od porannego joggingu, a kończy... Zobaczcie sami...

Inwestycję realizuje PRES Grupa Deweloperska. Aktualne rzuty dostępnych mieszkań i ceny znajdują się na stronie www.pres.com.pl. "Sosnowy Las" to nie jedyna realizowana inwestycja PRES w Toruniu. Kolejne powstają przy ul. Fałata 94 i ul. Żwirki i Wigury 55

(MATERIAŁ PROMOCYJNY )
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA