Zamknij

Urządzenia Xiaomi, które warto mieć

15:21, 07.08.2019 | materiały partnera

Rynek elektroniki rozwija się w bardzo szybkim tempie. Producenci prześcigają się w wymyślaniu coraz to nowych urządzeń ułatwiających życie konsumentom. Powstają również nowe firmy, które starają się konkurować z najbardziej znanymi gigantami. Przykładem powstałego kilka lat temu przedsiębiorstwa jest Xiaomi. Chińska firma rozpoczęła swoją działalność w 2010 roku i dziś z sukcesem proponuje użytkownikom swoje urządzenia.

Smartfony Xiaomi

Pierwszym produktem, wprowadzonym na rynek pod marką Xiaomi w 2010 roku, był smartfon Mi 1. W pierwszej połowie 2019 roku, przedsiębiorstwo przedstawiło swój najnowszy model telefonu – Xiaomi Mi 9. Urządzenia chińskiego producenta są wysokiej jakości, a spośród produktów innych producentów wyróżnia je atrakcyjna cena. Nie da się ukryć, że przez niemal dekadę, przedsiębiorstwo zbudowało rozpoznawalną markę, po którą sięga coraz więcej użytkowników. Urządzenia produkowane w Chinach borykają się z opinią niesolidnych, produkty Hiaomi łamią te stereotypy i proponują konsumentom sprzęt podobnej jakości do urządzeń największych, rynkowych gigantów. W sklepach dostępna jest nawet specjalna zakładka z produktami chińskiej firmy tzw. strefa Xiaomi. Najnowsze modele sprzętu tego producenta można znaleźć np. na: https://bestcena.pl/strefa-xiaomi. Firma prezentuje szczegółowe opisy produktów. W zakładce dostępne są także inne urządzenia elektroniczne jak choćby odkurzacz Roborock.

Oczyszczacz powietrza

Strefa Xiaomi zawiera nie tylko smartfony, ale również inne oferowane produkty danej marki. Interesującym sprzętem, który z pewnością ucieszy nie jednego użytkownika jest oczyszczacz powietrza. Biorąc pod uwagę problemy z jakością powietrza w wielu miejscach Polski, tego rodzaju urządzenie wydaje się być idealną inwestycją w zdrowie. Sprzęt jest prosty w obsłudze i działa poprzez aplikację mobilną. Produkt działa najefektywniej w pomieszczeniach do 37 m2. Jest to urządzenie godne uwagi. Rezultaty pracy sprzętu można zauważyć już po kilku dniach. Czyste powietrze pozytywnie wpływa na nasz organizm i nastrój. Dzięki wyeliminowaniu szkodliwych substancji, czujemy się rześcy i pełni energii. Urządzenie jest ciche i bardzo wydajne. Poza tym, warto zwrócić uwagę, na minimalistyczny design, który świetnie wkomponuje się w niejedną aranżację.

Odkurzacz Roborock

Strefa Xiaomi jest bardzo przydatnym rozwiązaniem, bo dzięki skategoryzowaniu sprzętu według marki, można łatwo poruszać się po stronie sklepu internetowego. Firma Xiaomi proponuje również urządzenia ułatwiające prace w gospodarstwie domowym. Odkurzacz Roborock pozwala zaoszczędzić czas i usprawnić sprzątanie domu. Proponowane modele posiadają dużą moc ssania (2000Pa) oraz dodatkowo funkcję mopowania, co znacznie przyspiesza wykonywanie domowych prac. Urządzenie jest skonstruowane w taki sposób, by najpierw odkurzało, a później wycierało podłogę wilgotnym mopem. Oczywiście sterowanie odkurzaczem odbywa się za pomocą aplikacji mobilnej, więc angażuje użytkownika jedynie w minimalnym stopniu. Strefa Xiaomi i proponowane urządzenia są alternatywą dla znacznie droższych sprzętów innych marek. 

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone