Zamknij
REKLAMA

Nieodpowiedzialni rodzice z regionu zostawili swoje dzieci!

10:46, 08.04.2020 | ddtorun.pl
Skomentuj
fot. depositphotos
REKLAMA

Nieodpowiedzialni rodzice z regionu zostawili swoje dzieci!

Wprowadzone w związku z pandemią zakazy dotyczą między innymi przemieszczania się małoletnich bez nadzoru dorosłych. Niestety zdarzają się przypadki, że rodzice nie dopełniają swoich obowiązków, czego przykładem może być sytuacja, jaka ostatnio miała miejsce w Paterku.

Zgłoszenie o tym, że wbrew obowiązującym zakazom małoletnie dzieci korzystają z placu zabaw w Paterku, wpłynęło na stanowisko kierowania nakielskiej komendy minionej niedzieli (5.04).

Skierowani na miejsce policjanci faktycznie we wskazanym miejscu zastali troje małoletnich grających w piłkę. Dzieci przebywały na placu bez jakiegokolwiek nadzoru rodziców, poza tym łamiąc czasowy zakaz korzystania z tego typu miejsc.

Policjanci dowieźli chłopców do ich domów i przekazali pod opiekę rodzicom, jednocześnie przeprowadzając z małoletnimi rozmowę wychowawczą na temat zakazów wprowadzonych w związku z pandemią.  Nieodpowiedzialnością wykazali się niestety rodzice, którzy dopuścili do wspólnej zabawy dzieci na placu zabaw, za co zostali przez mundurowych pouczeni.

Nakielscy policjanci do każdej placówki oświatowej przekazali pismo dotyczące obowiązujących zakazów związanych z przemieszczaniem się małoletnich bez opieki dorosłych. Pisma te trafiły do rodziców, dlatego też mundurowi apelują do opiekunów. Bądźcie odpowiedzialni i pamiętajcie, że od waszego odpowiedzialnego zachowania zależy zdrowie wielu osób!

[ALERT]1586335564908[/ALERT]

(ddtorun.pl)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA