Zamknij

36-latek wpadł we wsi pod Toruniem. Oto, co przy nim znaleziono!

10.39, 14.03.2022 ddtorun.pl
Skomentuj fot. depositphotos/zdjęcie ilustracyjne
REKLAMA

36-latek wpadł we wsi pod Toruniem. Oto, co przy nim znaleziono!

W  pojeździe i mieszkaniu 36-latka policjanci z Komisariatu Policji w Chełmży odnaleźli znaczną ilość środków psychotropowych. Po zważeniu okazało się, że jest tego blisko 340  gramów. Mężczyźnie, który usłyszał już dwa zarzuty  m.in. uczestnictwa w obrocie  znaczną ilością narkotyków może grozić nawet do 12 lat więzienia.

W miniony czwartek tj. 10 marca tego roku, krótko po godzinie 19:00, w Kończewicach, policjanci z Komisariatu Policji w Chełmży zatrzymali do kontroli pojazd marki peugot.

Pojazdem kierował 36- latek z Torunia, który auto pożyczył od znajomego. Podczas przeszukania mężczyzny kontrolujący policjanci   odnaleźli przy nim  blisko 88 gramów białego proszku. To dało  policjantom kolejną  podstawę  do przeszukania  mieszkania kierowcy w jego toruńskim lokum na Chełmińskim Przedmieściu.

Przypuszczenia policjantów okazały się jak najbardziej trafione. Podczas przeszukania mieszkania 36-latka kryminalni odnaleźli kolejną ilość substancji, co do których istniało uzasadnione podejrzenie, że to narkotyki.

Oględziny i wstępnie przeprowadzone testy potwierdziły, że zabezpieczone kolejne 252 gramy  białej substancje podobnie jak te zabezpieczone pierwszego dnia przy podejrzanym wykazały  cechy charakterystyczne dla amfetaminy.

Narkotyki zabezpieczone w mieszkaniu  były już podzielone w woreczki  tzw. dealerówki. W  tym domu  policjanci dodatkowo odnaleźli  i zabezpieczyli wagę elektroniczną.  Wszystko świadczyło o tym, że ten człowiek z  narkotyków uczynił sobie źródło dochodu. Śledczy zarzucili mężczyźnie uczestnictwo w obrocie znacznymi  ilościami substancji psychotropowych.

W sobotę (12.03.) policjanci doprowadzili zatrzymanego do Prokuratury Toruń Wschód. 

 Prokurator złożył też stosowny wniosek  do sądu o zastosowanie środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania. Sąd po analizie zgromadzonego przez śledczych materiału dowodowego aresztował tego człowieka na  najbliższe trzy miesiące.

Podejrzanemu  grozi  teraz, aż do 12 lat więzienia.

[ALERT]1647250750182[/ALERT]

 

(ddtorun.pl)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%