Na budowie zginął pracownik. Mężczyznę śmiertelnie poraził prąd. Poszkodowany zginął na miejscu.
[ALERT]1694158333170[/ALERT]
Państwowa Inspekcja Pracy podała comiesięczny raport o wypadkach w Toruniu i regionie. W sierpniu doszło do kilku groźnych zdarzeń, w tym także śmiertelnych. Jeden z nich wydarzył się stosunkowo niedaleko, w miejscowości Jaszczółtowo w gminie Rojewo w powiecie inowrocławskim.
28 sierpnia mundurowi zawiadomili PIP o wypadku, do którego doszło tego samego dnia, chwilę przed godziną 20, na jednej z budów.
- To osoba wykonująca pracę zarobkową w ramach umowy zlecenie na rzecz właściciela zakładu ogólnobudowlanego z siedzibą w miejscowości Płonkówko. Podczas podkopywania rozdzielnicy elektrycznej budowlanej 400V doszło do porażenia prądem elektrycznym
- informuje Państwowa Inspekcja Pracy.
Mężczyzna zginął na miejscu.
Jak podaje Państwowa Inspekcja Pracy w Bydgoszczy od początku 2023 roku w naszym województwie doszło do kilkunastu wypadków, w tym 29 śmiertelnych.
kierownik buntownik 10:52, 08.09.2023
Prad o natężeniu 400V... już piszcie o tym na czym sie znacie czyli o patusach i osobach nieparzystych.
Rizerv11:22, 08.09.2023
Jprd natężenie 400v serio gimbusy z pseudo redakcji. Wypie...ć powtarzać 7kl podstawowki. To jest dziura w podstawowej, elementarnej wiedzy nic dziwnego ze się z szajsryj-wiecbłąd
Joanną dogadujecie
Kolejna zmiana na newralgicznym skrzyżowaniu
Kak wskazuje praktyka polskim kierowcom nie przeszkadzają nawet najlepiej zaprojektowane i zbudowane drogi i skrzyżowania w tym, żeby powodować wypadki. To nie skrzyżowania są newralgiczne, tylko kierowcy.
też kierowca
17:53, 2025-07-04
Strach w toruńskiej gastronomii. Nigdy nie było tak źle
co za dziadowski dziennikarstwo - byle łeb popełnia wysryw na platformie dla atencjuszy- kretynów, a już szmatławe ddt wtóruje mu w trzepaniu kuca
zamknąć was!
16:35, 2025-07-04
Strach w toruńskiej gastronomii. Nigdy nie było tak źle
W Polsce coraz częściej można odnieść wrażenie, że osoby o innym kolorze skóry traktowane są z góry jako zagrożenie, zanim jeszcze cokolwiek zrobią. Stereotypy i uprzedzenia wciąż mają się dobrze, a narracja oparta na strachu często zastępuje rozsądek i empatię. Tymczasem, gdy sprawcą przestępstwa jest etniczny Polak, zwłaszcza jeśli nie wpisuje się w medialny obraz „innego”, sytuacja bywa traktowana znacznie łagodniej — zarówno przez opinię publiczną, jak i niekiedy przez organy ścigania czy media. W takich przypadkach szybko pojawia się próba usprawiedliwiania: że to był „wypadek”, że „nie chciał”, że „był pod wpływem emocji”. Warto postawić pytania, które nie dają spokoju: Ile warte było życie Klaudii, brutalnie odebrane bez żadnego powodu? Jak wyceniono życie małżeństwa, które zostało potrącone na przejściu dla pieszych w Nowy Rok przez taksówkarza kilka lat temu? Czy ich tragedie były nagłaśniane i traktowane z równym oburzeniem, jak te, w których sprawcą jest osoba o innym pochodzeniu? Dopóki nie zaczniemy traktować wszystkich obywateli — bez względu na kolor skóry, pochodzenie czy wyznanie — z równą miarą, nie możemy mówić o sprawiedliwości. Każde życie ma taką samą wartość. Tolerowanie przemocy w jednej grupie i demonizowanie innej prowadzi tylko do pogłębiania podziałów i niesprawiedliwości społecznej.
Obserwator
16:13, 2025-07-04
Toruń | Co się działo w pod komendą policji?
Wow k.......wow
AskaTorunKujPom
14:58, 2025-07-04