Zamknij

Spektakularny występ tych dziewczyn! Nie ma siły na nie

11:22, 23.03.2017 | Michał Malinowski
Skomentuj Fot. Nadesłana
REKLAMA

Toruńskie łyżwiarki synchroniczne z Team Le Soleil właśnie wróciły z ostatnich zawodów w tym sezonie.  Budapest Cup 2017 zamykał sezon startowy drużyny. 

Od stycznia do pierwszych dni wiosny dziewczyny wzięły udział w sześciu zawodach w kategoriach novice i juvenile. Starsze zawodniczki od pierwszych startów sięgały po złoto, zdobywając coraz więcej punktów za swoje programy. Tak było w Gdańsku, Neuss i Eindhoven.  Juvenile natomiast sukcesywnie pięły się się po stopniach podium. Zaczęły od brązowego medalu w Salzburgu, później w Gdańsku i Eindhoven, gdzie były drugie.

[ZT]1973[/ZT]

Najbardziej spektakularny sukces odniosły w Budapeszcie, gdzie pokonały dwanaście innych drużyn, pobijając rekord życiowy. Dla novice nie były to najlepsze zawody i dziewczyny zajęły piątą pozycję.

- Sezon startowy wprawdzie zakończony, ale zawodniczki nie kończą treningów, bo te trwają do końca roku szkolnego - mówi Karolina Dąbrowska – Pawlonka, trenerka. - W tym roku mija dziesięć lat od powstania formacji i przygotowujemy z tej okazji niespodziankę dla torunian i naszych sympatyków. Już w kwietniu będzie można zobaczyć nasze występy na Tor- Torze.

O sukcesach dziewczyn na bieżąco informujemy na łamach Dzień Dobry Toruń.

(Michał Malinowski)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%