Zamknij

Mamy mistrzynie i wicemistrzynie Polski w łyżwiarstwie synchronicznym!

15:04, 06.02.2017 | Informacja prasowa
Skomentuj Torunianki świetnie wypadły w Gdańsku Fot. Nadesłana
REKLAMA

W niedzielę, 5 lutego, w Gdańsku, odbyły się mistrzostwa Polski w łyżwiarstwie synchronicznym. Nasze zawodniczki wystąpiły w kategorii Juvenile i Novice. 

Mistrzostwa odbywały się w połączeniu z Hevelius Cup, pierwszymi w Polsce międzynarodowymi zawodami w tej dyscyplinie. Oprócz zespołów z Gdańska, Łodzi i Torunia do Trójmiasta przyjechały reprezentantki Holandii oraz Rosji.

[ZT]3403[/ZT]

Dla Juvenile był to drugi sprawdzian w tym sezonie. Dziewczyny poradziły sobie bardzo dobrze. Po udanym przejeździe zdobyły drugie miejsce na Hevelius Cup i wicemistrzostwo Polski.

- Z zawodów na zawody jest coraz większy progres. Widać to wyraźnie w punktacji. W niedzielę były o prawie dwa punkty lepsze niż na Mozart Cup. Dziewczynki ciężko pracują, a to przynosi efekty - mówi Karolina Dąbrowska-Pawlonka.

- Jesteśmy zadowoleni z postawy  zawodniczek - cieszy się asystent trenerki Piotr Snopek.

Grupa Novice startowała w tym sezonie po raz pierwszy. Dziewczyny nie miały jeszcze okazji się sprawdzić, więc stres był ogromny. Układ zawodniczki przejechały bardzo ładnie, chociaż nie uniknęły błędu. Nie zaważyło to na wysokiej ocenione przez międzynarodowe jury. Dziewczyny zdecydowanie pokonały konkurentki. Pewnie zdobyły mistrzostwo Polski oraz pierwsze miejsce na Hevelius Cup.

(Informacja prasowa)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%